800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySCHLOSSHOTEL FISS

Schlosshotel Fiss, který se nachází v jednom ze nejlepších lyžařských areálů v Rakousku, na okraji sjezdovky a v nadmořské výšsce 1483 metrů nabízí svým klientům fantastické zázemí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Schlosshotel Fiss, který se nachází v jednom ze nejlepších lyžařských areálů v Rakousku, na okraji sjezdovky a v nadmořské výšsce 1483 metrů nabízí svým klientům fantastické zázemí. Hotel kromě fantastické polohy na okraji sjezdovky nabízí výbornou kuchyni s excelentíními pokrmy, vodní svět AquaMonte, kde jsou k nalezení vnitřní a vekovní bazén, vířivky, odpočinková místnost či třeba masážní sprchy, dále je v hotelu k naleznutí i aquapark Splash, který je ideální především pro děti. Třešničkou na dortu je potom Spa a Wellness area, která se rozkládá na 5000 m čtverečních a dokážé uspokojit i ty nejnáročnější návštěvníky. Celkově se dá říci, že Schlosshotel Fiss je jedním z nejlepších hotelů v celém regionu a zaručeně je ideálním místem pro trávení zimní dovolené.

Poloha

Na okraji horského střediska.

Vybavení

výtah, venkovní posezení, úschovna zavazadel (lyží apod.), snídaňová restaurace, sauna, restaurace, recepce, parní lázně, parkování, nosič zavazadel, masáže, lyžárna, lékař, lázně turecké, lázně, krb, jacuzzi, internet, hotelový trezor, garáže, fitness, dětský klub, čistírna, biliár, bazén vnitřní, bazén pro děti, bazén, bar, aquapark, animační programy, 24-hod.servis

Stravování

Polopenze

Program zájezdu

Den 1:
Příjezd do horského střediska Serfaus-Fiss-Ladis a ubytování ve Schlosshotelu Fiss a večeře. Hotel se nachází na samém okraji Fissu, v severní části vesnice. Z ČR doporučujeme trasu přes Rozvadov - Regensburg - Mnichov - Innsbruck - Landeck - Fiss. Druhou možností je Rozvadov - Regensburg - Mnichov - Garmisch Partenkirchen - Landeck - Fiss.

Den 2-4:
Lyžování, odpočinek, užívání si perfektních sjezdů, výborných restaurací, moderních vleků, pohodlí hotelu, ... Vše je pouze na Vás.

Den 5:
Po snídani, do 11 hodin je nutné vyklidit pokoje. Pro zájemce o další den lyžování je možné domluvit úschovu zavazadel v hotelu.

Počasí

Tyrolsko

10°C Skoro jasno

×