Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Rakousko | Ski Juwel - Alpbachtal/Wildschönau

ALPENGASTHOF PANORAMA

  Poloha a popis

  Poloha

  Hotelová budova nacházející se přímo u stanice lanovky Markbachjochbahn. U dolní stanice lanovky pod hotelem je restaurace a pěšky dojdete za pár minut k obchůdkům ve městečku Niederau. Nejbližší sjezdovka: přímo u hotelu (10 m). Horní stanice lanovky je od budovy Gasthofu vzdálená cca 100 m.

  Vybavení

  Recepce, společenská místnost s kamny, místnost s TV, snídaňová místnost/jídelna, úschovna lyží, výtah, wi-fi připojení na internet (za poplatek).

  Pokoje

  Dvoulůžkové pokoje s možností 1 - 2 přistýlek v tradičně tyrolském stylu mají: vlastní sociální zařízení (sprcha, WC) a balkon. Přistýlky jsou řešené formou rozkládací pohovky pro 1 osobu nebo palandou pro 2 osoby. Hotelové pokoje jsou nekuřácké!

  Zábava

  Stolní fotbal, hokej a kulečník (vše za poplatek).

  Stravování

  Polopenze (uvítací přípitek, snídaně formou bufetu s vařenými vajíčky, müsli koutkem a čerstvým ovocem, večeře výběrem z menu o 3 chodech, salátový bufet).

  Náš názor

  Horský hotel situovaný na klidném místě přímo vedle stanice lanovky v 1 500 m. n. m. skýtá nádherný výhled do okolní krajiny.

  Děti

  Dětská postýlka (zdarma a na vyžádání).

  Zvláštnosti

  Nahoru k hotelu jsou klienti a jejich zavazadla dopravováni lanovkou, která vyjíždí naposledy v 16.30 hod., proto je nutné přijet včas (nejpozději do 16.00 hod.)! DŮLEŽITÉ! Klienti, kteří mají zakoupený skipas, mají lanovku k hotelu zdarma. Ostatní bez skipasu a nelyžaři musí uhradit 10 EUR/každou zpáteční cestu. Děti 6 - 15 let: 6 EUR/každou zpáteční cestu.

  Karty

  EC.

  Web

  www.berghotel-panorama.at

  Wellness

  Posilovna, sauna (1x v ceně, ostatní za poplatek).

  Internet

  Wi-fi připojení na internet (za poplatek).

  Povinná platba na místě

  Vratná záloha za skipas formou čipové karty (2 EUR).

  Příplatek

  Domácí zvířata: nejsou povolena ani za poplatek. Wi-fi internet: 7 EUR/2 dny. Kulečník: 1 EUR/hru. Sauna: 7 EUR/2 - 3 hod. Stolní fotbal a hokej: 1 EUR/hru.

  Poznámka

  Veřejné venkovní parkoviště cca 2 minuty chůze od dolní stanice lanovky vedoucí ke Gasthofu. Parkoviště je bezplatné a nehlídané.