800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AUSTRIA

V centru, přímo u kabinové lanovky. Lyžařská škola a školka naproti.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Hotel s rodinným vedením na ideálním místě pro turistiku. 2x týdně sauna a parní lázeň zdarma.

Poloha

centrální poloha, koupaliště cca 1,5 km.

Vybavení

44 pokojů, restaurace, jídelna, jizba, hotelový bar a terasa. Výtah. Obchod se sportovními potřebami. Louka na opalování s lehátky a slunečníky.

Ubytování

pokoje (A1A): jednolůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, cca 23 m2. Pokoje jsou vybaveny kabel. TV, telefonem, trezorem, některé s minibarem, vanou nebo sprchou, WC, fénem. Pokoje (A2C): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, cca 27 m2, vybavení jako A2A. Rodinné pokoje (A2D): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, cca 30 m2, vybavení jako A2A.

Stravování

polopenze: snídaně formou bufetových stolů, k večeři výběr z menu se saláty. 1x týdně selské bufetové stoly nebo grilování. Na vyžádání dietní strava.

Internet

WiFi připojení za poplatek.

Sport/aktivity

za poplatek: jízdní a horská kola k zapůjčení.

Wellness

krytý bazén (9 x 4,5 m) a infrakabina. Za poplatek: sauna, parní lázeň a solárium (2x týdně sauna a parní lázeň zdarma).

Děti

dětský klub (v červenci a srpnu) od 5 let, částečně za poplatek (cca 1,5 km).

Další výhody

regionální karta Wildschönau Card s řadou výhod a slev u smluvních partnerů. Od 7 nocí pobytu batoh a hole k zapůjčení, turistická mapa, 3x svačina na cesty a využití lanovky Oberaou a Niederau. 5% sleva na turistické oblečení v obchodu se sportovními potřebami.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 8 €/den; lázeňská taxa: cca 2 € den/osoba od 15 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc.

Možnosti ubytování

Počasí

Tyrolsko

1°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě