800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GASTHOF SCHROLL - léto

Obec Kirchbichl leží pouze 10 km od německo-rakouské hranice, v klidném místě, přesto s bohatými možnostmi vyžití, je dobrým výchozím bodem pro výlety a nabízí i zázemí pro sportovní vyžití. Hotel je vhodný pro dvojice, samostatně cestující i rodiny s dětmi a výhodou jsou nápoje při večeři a další služby zahrnuté v ceně nad rámec polopenze.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

rodinný hotel s tyrolskou pohostinností se nachází v centru obce Kirchbichl, na úpatí pohoří Kaiserge­birge. Výchozí bod pro pěší túry. V obci je lékárna, lékař, volejbalové hřiště, cyklostezky, tenisová hala i kurty, dětské hřiště, fotbalové hřiště, koupaliště. Obchody, restaurace a bary 4 km ve městě Wörgl. Obec Kirchbichl leží pouze 10 km od německo-rakouské hranice, v klidném místě, přesto s bohatými možnostmi vyžití, je dobrým výchozím bodem pro výlety a nabízí i zázemí pro sportovní vyžití.

Vybavení

malá recepce, jídelna, restaurace, bar, sluneční terasa, parkoviště, pořádají se hudební večery. Zdarma využití tenisového kurtu, 2x týdně pěší túra s doprovodem (na vyžádání, cca červen-září), 1x týdně tyrolský večer (cca červen - půlka září), 1x vypůjčení elektrokola zdarma na půl dne.

Ubytování

celkem 24 2lůžkových pokojů (některé s 1 přistýlkou) mají TV, rádio, koupelnu/WC. Některé 2lůžkové pokoje mají balkon.

Pro děti

dětská postýlka na vyžádání zdarma, 15.00–16.00 zmrzlina pro děti, 08.00–19.30 šťáva pro děti.

Náš názor

Tradiční gasthof s osobním přístupem je vhodný pro dvojice, samostatně cestující i rodiny s dětmi. Výhodou jsou nápoje při večeři a další služby zahrnuté v ceně nad rámec polopenze.

Strava

Snídaně:bufetové
Obědy:15.00–16.00 hod. káva/zákusek pro dospělé
Večeře:servírované (3 chody, výběr hlavního jídla) nebo tematický bufet, příležitostně salátový bufet, 1x týdně grilování (dle počasí), 18.30–19.30 nápoje během večeře (točené pivo, víno, nealko)

Služby za poplatek

ochutnávka vína (min. 6 osob), domácí mazlíčci (5 EUR/den, bez krmení, na vyžádání), trezor v recepci (asi 7 EUR/pobyt).

Povinné příplatky

místní pobytová taxa 1 EUR/noc/osoba nad 15 let.

Počasí

Tyrolsko

18°C Převážně oblačno

×