800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL HOLIDAYRESORT FRAZLHOF - léto

  • Hotel se nachází nad městem Söll
  • Vzdálenost od centra je 500 m

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Rozsáhlý prázdninový komplex. Venkovní bazén a příjemná wellness zóna.

Poloha

klidná, na slunném místě, nad městem Söll. Centrum obce cca 500 m. Lanovka vzdálená cca 1 km.

Vybavení

hlavní budova je vybavena recepcí, wellness zónou, restaurací, barem, letní terasou. Prázdninové domky a chatky jsou postaveny kolem hlavní budovy (30-50 m).

Ubytování

rodinné suity (A2B/A3B/A4B): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, cca 51 m2. Obývací část s rozkládací pohovkou, opticky oddělená od postele. Suite jsou vybaveny kabel. TV, rádiem, telefonem, chladničkou, vanou, samostatným WC, fénem a balkonem. Chalety (B2C/B3C/B4C): třípokojová chatka pro 2-4 osoby, cca 48 m2, obývací část, kuchyňský kout, sprcha, samostatné WC, dvoulůžkový pokoj a pokoj s oddělenými lůžky. Terasa s posezením. Prázdninové domy (B4B/B5B/B6B): třípokojový dům pro 3-6 osob, cca 60 m2, 2 dvoulůžkové pokoje a pokoj s oddělenými lůžky s mansardou, samostatné WC, obývací část s kuchyňským koutem, místnost na kola, terasa s posezením.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy, k večeři menu o 3 chodech včetně salátů formou bufetových stolů. Bioprodukty z vlastní produkce.

Internet

WiFi připojení v areálu zdarma.

Wellness

zdarma: aromatická parní lázeň, relaxační sprchy, odpočívárna, finská sauna, bylinná sauna, venkovní vodní plocha ke koupání s vodopádem.

Děti

dětské hřiště.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: cca 10 €/den (pouze v pokojích B2C/B3C/B4C); lázeňská taxa: cca 2 € den/osoba od 14 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci.

Cena zájezdu zahrnuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m

Počasí

Tyrolsko

19°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě

×