Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Rakousko | Západní Tyrolsko | Sölden Arena - Ötztal

Alpin Appart

   Hodnocení

   4.52 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Objekt je hezky zařízen a nabízí mnoho různých služeb, které hostům zpříjemní pobyt. Je tady například jídelna, bar a dětská herna. Díky WiFi ve společných prostorách (zdarma) se mohou hosté připojit k internetu. Objekt je vybaven celou řadou zařízení pro handicapované. Děti si mohou hrát na dětském hřišti. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat bez poplatku na parkovišti. Hosté mohou využívat úschovnu kol.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je koupelna. K základnímu vybavení většiny pokojů patří i balkón, na kterém je možné odpočívat. K dispozici jsou i postýlky pro kojence nebo přistýlky. K základnímu vybavení patří telefon, televize a rádio. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout. Je zde vysoušeč vlasů. Rodiny s dětmi si mohou rezervovat speciální rodinné pokoje.

   Sport/zábava

   Objekt nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Z velké nabídky různých aktivit si zde hosté mohou vybrat například spa a saunu a za poplatek solárium.

   Stravování

   Lze objednat polopenzi. Hosté si mohou vybrat, zda budou chtít snídaně nebo večeře. Na přání je možné připravit dětská menu.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248