Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Rakousko | Sölden Arena - Ötztal

AQUA DOME - léto

  Poloha a popis

  Poloha

  tento moderní lázeňský komplex se nachází v podhůří Ötztalu, nedaleko letoviska Sölden, ve městečku Längenfeld, 800 m od centra s obchody, v nadmořské výšce 1 173 m.

  Vybavení

  recepce, vstupní hala s barem, místnost s krbem, čítárna, internet v knihovně zdarma, výtah, restaurace, parkování a garáž (pro hosty zdarma), zahrada s lehátky, konferenční místnost, fitness studio včetně posilovny a sálů pro cvičení, sportovní vybavení. Wellness: 2 velké vnitřní bazény s termální vodou 34-36 °C, část bazénu pro cvičení pod vodou, masážní části bazénu, venkovní bazén ve formě šálků s teplotou vody 28-34 °C a se slanou vodou, parní lázeň, 4 sauny, odpočívárna, Kneipp, bazén ve formě tekoucí řeky a s tryskami, vnitřní dětská část bazénu s vodními aktivitami, ledová jeskyně aj. Upozornění: vstup do některých částí lázní (např. sauny) je povolen osobám nad 14-16 let.

  Ubytování

  v hotelu jsou k dispozici standardní pokoje a suity, liší se velikostí. Vše je zařízeno ve stylu Feng Shui, koupelna/WC, fén, telefon, TV, internetové připojení (zdarma), trezor, balkon. Rodinné pokoje jsou 2 propojené standardní pokoje. Ve suitách obývací místnost a zvlášť ložnice.

  Pro děti

  dětská postýlka, herna, dětský bazén s aktivitami, dětský klub.

  Náš názor

  Naprostá senzace! Nechte se hýčkat a rozmazlovat servisem tohoto hotelu, zapomeňte na stres a všední starosti! Hotel je zaměřen na wellness aktivity.

  Strava

  Snídaně:bufetové
  Večeře:servírované (4 chody s výběrem hl. jídla) nebo bufetové

  Služby za poplatek

  minibar (pouze alkohol), masáže, kosmetika a speciální ozdravné kúry, lékařská pomoc/diagnostika, solárium, domácí mazlíčci na vyžádání (20 EUR/den, bez krmení, platba v místě).

  Povinné příplatky

  místní pobytová taxa 1,90 EUR/noc/osoba nad 15 let.