800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL STERN

Přímo v centru obce. Kluziště cca 350 m. Wellness centrum Aqua Dome cca 300 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Bonusová karta Ötztal Premium Card zdarma. Rozsáhlé wellness centrum.

Poloha

přímo v centru, v nadmořské výšce 1179 m, koupaliště a tenisové kurty cca 300 m a Aqua Dome cca 500 m.

Vybavení

hotel má 34 pokojů, výtah, lobby s krbem, salonek, bar, jídelnu a terasu s lehátky a slunečníky.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2A): jsou vybavené sprchou, WC, sat. TV, telefonem a balkonem. Jednolůžkové pokoje (A1B): vybavení jako A2A. Dvoulůžkové pokoje (A2C): cca 30 m2, možnost přistýlky, jinak vybavení jako A2A, navíc s balkonem nebo terasou. Joker pokoje (A2S): dvoulůžkové pokoje, výběr polohy a vybavení pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

all inclusive. Snídaně a oběd formou bufetových stolů, svačina, k večeři výběr z menu o 4 chodech se salátovým bufetem, 1x týdně předkrm nebo sýrový bufet. Nápoje: nealkoholické nápoje, káva, víno, prosecco, pivo, míchané drinky a destiláty.

Sport/aktivity

zdarma: cyklistické výlety. Za poplatek: půjčovna automobilů.

Internet

WiFi zdarma.

Wellness

zdarma: wellness centrum Kaiserbadl o rozloze 250 m2 se saunou, solná lázeň, parní lázní, zážitkovými sprchami, infračervenou kabinou, ledovou fontánou, studená pára, lázně pro chodidla. Za poplatek: masáže, solárium (cca 5 €). Soukromý lázeňský areál Refugium Belvedere s aromatickou parní lázní, saunou a vířivkou.

Další výhody

zdarma denně vstup do veřejného venkovního bazénu, bonusová karta Ötztal Premium Card (3.6.-8.10.) se vstupy na všechny vleky v okolí, výstup na Ötztal, vstup do vodního světa Area 47, vstup do Aqua Dome (3 h. zdarma), veřejná doprava, muzea, ledovce, jezera, bazány, zábavní parky, minigolf a mnoho dalších výhod. Speciální nabídka: sleva 10 % na vstup do Aqua Dome.

Info

parkování: zdarma; domácí zvíře: cca 12 €/den (nutná rezervace předem); lázeňská taxa: osoba od 14 let cca 2,50 €/den; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, 8.7.-25.8. denně/5 nocí.

Cena zájezdu zahrnuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru

Počasí

Tyrolsko

21°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě

×