800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTOPHOTEL HOCHGURLGL

Top Hotel Hochgurgl je situován v nadmořské výšce 2150 m.n.m. v jednom z nejvýše položeném lyžařském středisku v celých Alpách. Co je největší výhodou je právě poloha hotelu. Hotel je přímo na sjezdovce a nejbližší sedačková lanovka se nachází necelých 100 metrů pod lyžárnou. To znamená, že nemusíte udělat ani krok v lyžácích a jste přímo na svahu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Top Hotel Hochgurgl je situován v nadmořské výšce 2150 m.n.m. v jednom z nejvýše položeném lyžařském středisku v celých Alpách. Co je největší výhodou je právě poloha hotelu. Hotel je přímo na sjezdovce a nejbližší sedačková lanovka se nachází necelých 100 metrů pod lyžárnou. To znamená, že nemusíte udělat ani krok v lyžácích a jste přímo na svahu. Výborné jídlo je zde samozřejmostí, šéfkuchař Georg Zottl využívá především lokálních surovin v moderním pojetí. Po lyžování na Vás tak čeká výborné šestichodové menu. A v případě že není pěkné počasí na lyžování doporučujeme místní Spa areu. Opravdu i ti nejnáročnější klienti jsou spokojeni. K nalezení je zde velká kombinace různých typů saun a parních lázní, vířivek a bazénů. Obzvláště venkovní bazén skombinovaný s výřivkou je úžasný. De facto sedíte nad sjezdovou obklopeni alpskými masivy. Opravdu jedinečný zážitek.

Poloha

Na okraji horského střediska

Vybavení

výtah, venkovní posezení, úschovna zavazadel (lyží apod.), snídaňová restaurace, sauna, restaurace, recepce, půjčovna lyžařského vybavení, prádelna, parní lázně, parkování, nosič zavazadel, masáže, lyžárna, letní terasa, lázně, krb, jacuzzi, internet, hotelový trezor, garáže, fitness, business centrum, bazén vnitřní, bazén, bar, 24-hod.servis

Stravování

Polopenze

Program zájezdu

Den 1:
Příjezd do horského střediska Hochgurgl, které se nachází na samém konci údolí Otztal. Po příjezdu do Tophotelu ubytování a večeře. Z ČR doporučujeme trasu přes Rozvadov - Regensburg - Mnichov - Innsbruck - Landeck - Fiss. Druhou možností je Rozvadov - Regensburg - Mnichov - Garmisch Partenkirchen - Landeck - Fiss.

Den 2-4:
Lyžování, odpočinek, užívání si perfektních sjezdů, výborných restaurací, moderních vleků, pohodlí hotelu, ... Vše je pouze na Vás.

Den 5:
Po snídani, do 11 hodin je nutné vyklidit pokoje. Pro zájemce o další den lyžování je možné domluvit úschovu zavazadel v hotelu.

Počasí

Tyrolsko

9°C Převážně oblačno

×