800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVITALLHOTEL EDELWEISS

Rodinný hotel s příjemnou atmosférou se nachází na samotě, nedaleko městečka Neustift. Hotel je oblíbený zejména díky výbornému šéfkuchaři, který každý večer připravuje několikachodová menu, dále díky zrenovované Spa area s vnitřním bazénem a především právě díky výše zmiňované rodinné atmosféře.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Rodinný hotel s příjemnou atmosférou se nachází na samotě, nedaleko městečka Neustift. Hotel je oblíbený zejména díky výbornému šéfkuchaři, který každý večer připravuje několikachodová menu, dále díky zrenovované Spa area s vnitřním bazénem a především právě díky výše zmiňované rodinné atmosféře. V tomto hotelu se člověk, díky přístupu personálu hotelu, cítí opravdu jako doma. Hotel je vzdálený přibližně 15 minut jízdy autem od nástupní stanice kabinky do lyžařského střediska Stuibatal. Velkou výhodou je bezplatný transfer z hotelu právě ke kabince a zpět. Stačí si pouze den předem na recepci napsat čas odjezdu a příjezdu.

Poloha

Na samotě.

Vybavení

výtah, venkovní posezení, úschovna zavazadel (lyží apod.), šipky, snídaňová restaurace, sauna, restaurace, recepce, parní lázně, parkování, masáže, lyžárna, letní terasa, lázně, krb, kosmetika, knihovna, jacuzzi, internet, hotelový trezor, garáže, fitness, dětský klub, čistírna, biliár, bazén vnitřní, bazén, bar, 24-hod.servis

Stravování

Polopenze

Program zájezdu

Den 1:
Příjezd do vesnice Krößbach, která se nachází těsně za městečkem Neustift ve Staubaitalském údolí. Po příjezdu ubytování ve Vitallhotelu Edelweiss a večeře. Z ČR doporučujeme trasu přes Rozvadov - Regensburg - Mnichov - Innsbruck - Neustift.

Den 2-4:
Lyžování, odpočinek, užívání si perfektních sjezdů, výborných restaurací, moderních vleků, pohodlí hotelu, ... Vše je pouze na Vás.

Den 5:
Po snídani, do 11 hodin je nutné vyklidit pokoje. Pro zájemce o další den lyžování je možné domluvit úschovu zavazadel v hotelu.

Počasí

Tyrolsko

9°C Jasno

×