800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVelká tyrolská cesta s květinovým korzem

5-denní zájezd s denním přejezdem.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd ráno. Příjezd do Rakouska. Zastávka v Kitzbühelu, jednom z nejznámějších rakouských sportovních středisek, prohlídka. Odjezd do Schwazu. Ubytování v hotelu. Nocleh.

2. den

Snídaně. Prohlídka stříbrného a měděného dolu ve Schwazu. Návštěva renesančního zámku Tratzberg, nástěnná malba s vyobrazením 148 příslušníků habsburského rodu. Odjezd k jezeru Achensee v pohoří Karwendel. Možnost lodního výletuči výjezdu lanovkou na některý z okolních vrcholů. Návrat do hotelu. Fakultativně večeře. Nocleh.

3. den

Snídaně. Návštěva soutěsky Rosengartenschlucht u Imstu. Odjezd do údolí Pitztal. Výjezd podzemní dráhou Pitz-Express až na Pitztalský ledovec, vycházka ke kapli Bílého světla ve výšce 2900 m n. m. Dále nejvýše položenou lanovkou v Rakouskuna Hinterer Brunnenkogel (3440 m n. m.), z vyhlídkové platformy panoramatický rozhled s dominantou Wildspitze. Návrat do údolí a odjezd údolí Ötztal s nejteplejším tyrolským jezerem Piburger See. Návrat do hotelu. Fakultativně večeře. Nocleh.

4. den

Snídaně. Odjezd do Innsbrucku, prohlídka – habsburský palác Hofburg, kostel Hofkirche s mohutným náhrobkem císaře Maxmiliána, Goldenes Dachl se zlatým arkýřem, výstavná Maria-Theresia-Strasse s masivem Nordkette v pozadí. Odpoledne prohlídka zámku Ambras. Výjezd lanovkou na Patscherkofel (1964 m n. m.) – výhled na Innsbruck a údolí Innu. Návrat do hotelu. Fakultativně večeře. Nocleh.

5. den

Snídaně. Odjezd do starobyléhopo hraničního města Kufstein s mohutnou pevností, prohlídka. Odjezd do Ebbsu, návštěva hřebčína Fohlenhof s chovem tyrolského plemene Haflinger. Odpoledne květinové korzo s desítkami nápaditě zdobených alegorických vozů. Odjezd do ČR. Návrat pozdě večer.

Minimální výměna na vstupy

110 Eur.

Počasí

Tyrolsko

18°C Převážně oblačno

×