800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MARINA

Výborně situovaný penzion s rodinnou atmosférou je situován na slunném svahu střediska Vorderlandersbach s nádherným výhledem na ledovec Hintertux.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Penzion se nachází v městečku Vorderlanersbach, 500 m od centra. Ledovec Hintertux, který nabízí celoroční lyžování, se nachází pouhých 6 km od penzionu Marina.

Strava

Ubytování v pokojích se snídaní. Apartmány bez stravy. Možnost dokoupení snídaní.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje, některé s balkonem, a vlastním sociálním zažízením (sprcha nebo vana, WC) jsou vybaveny TV/SAT. Apartmány s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) jsou vybaveny TV/SAT. Apartmán A2+1 je tvořen vybavenou kuchyní s jídelním koutem a pokojem s dvoulůžkem a jedním lůžkem. Apartmán A4 se skládá z vybavené kuchyně s jídelním koutem a dvou ložnic s dvoulůžkem (každá s vlastní koupelnou s WC). Apartmán A5 se skládá z vybavené kuchyně s jídelním koutem, ložnice s dvoulůžkem a ložnice s dvoulůžkem a jedním lůžkem (každá ložnice má vlastní koupelnu s WC). Apartmán A6+2 se skládá z vybavené kuchyně s jídelním koutem, ložnice s dvoulůžkem a rozkládacím dvoulůžkem a dvou ložnic (každá pro dvě osoby). Apartmán A7 se skládá z vybavené kuchyně s jídelním koutem, ložnice s dvoulůžkem a jedním lůžkem a dvěma ložnicemi (každá pro dvě osoby).

Vybavení

Společenská místnost, sauna, Wi-Fi, úschovna lyží, parkoviště (vše zdarma).

Náš názor

Výborně situovaný penzion na slunném svahu střediska Vorderlandersbach s nádherným výhledem na ledovec Hintertux.

Poplatky

Ke konečné ceně zájezdu lze připlatit (nepovinné příplatky, platba na místě): na vyžádání snídaně cca 8 EUR/osoba/den.

Počasí

Tyrolsko

7°C Slabý déšť

×