800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LANDGUT ZAPFENHOF

  • Centrum města se nachází 800 m od hotelu
  • Vhodné pro rodiny s dětmi

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Stylově zařízený hotel s rozsáhlou wellness zónou a ideálním zázemím pro rodiny s dětmi (dětský svět a hřiště). Pestrá nabídka sportovních možností. Navíc pro děti u hotelu minizoo.

PRO RODINY

rodinné pokoje dětský svět s hrami, malou lezeckou stěnou a místností pro teenagery dětské hřiště dětská kola k zapůjčení (dle dostupnosti) dětská postýlka na vyžádání v CK dětský bufet

FARMA PARK

minizoo s ovečkami a zajíčky

Poloha

klidná, centrum města Zell am Ziller a zábavního parku cca 800 m.

Vybavení

hotelový komplex s vlastním statkem a řeznictvím. Hotel disponuje 75 pokoji, vstupní halou s posezením, společenskými místnostmi, restauracemi, bary, jizbou, kavárnou s terasou, knihovnou a posezením. 2 výtahy. Letní terasa a velká udržovaná zahrada s lehátky a slunečníky.

Ubytování

pěkně zařízené pokoje s kab. TV, rádiem, telefonem, trezorem, vanou nebo sprchou, WC, fénem a balkónem. Jednolůžkové (B1B) a dvoulůžkové pokoje (B2A): se nachází ve vedlejší budově. Dvoulůžkové pokoje (B2B): v hlavní budově. Rodinné pokoje (B2C): cca 70 m2, v hlavní budově, strana k jihu. Joker pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr polohy a vybavení pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

polopenze: bohatá snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy a potravinami z vlastní produkce. Večer výběr z menu o 6 chodech, dětský bufet, bohatý bufet se saláty, střídavě tématické bufety (italské speciality, zákusky a sýry). 1x týdně slavnostní večeře, zillertálský bufet a grilování. 2x týdně regionální speciality.

Sport/aktivity

rozmanitý zábavní program (od poloviny května do začátku října) jako: taneční večery, túry s průvodcem, 1x týdně snídaně na horské chatě a mnoho dalšího, venkovní šachy, kola k zapůjčení, stolní tenis. Za poplatek: stolní fotbálek, biliár a počítačové hry.

Info

parkování: parkoviště v ceně. Domácí zvíře: cca 10 €/den. Lázeňská taxa: cca 1,50 € den/osoba, platba na místě. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci.

WELLNESS PLUS

vyhřívaný venkovní bazén (12 x 8 m, cca 25C) a přírodní koupaliště (cca 650 m2). Velkoryse zařízené vnitřní prostory s bazénem (10 x 5 m, cca 30C), orientální parní lázní, 2 sauny, vířivka a odpočívárna. Za poplatek: masáže a solárium.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 800 m

Počasí

Tyrolsko

22°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě