800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MOUNTAINCLUB RONACH - léto

  • Rozšířená polopenze
  • Programy pro rodiny s dětmi

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tradiční hotel skládající se ze dvou budov propojených koridorem se nachází v krásném přírodním prostředí mezi obcemi Königsleiten a Krimml. Vzdálenost do centra Königsleitenu asi 3,5 km, do Waldu asi 7 km.

Středisko

Wald - Königsleiten

Vybavení

Recepce, restaurace, bar, café, TV místnost, výtah, terasa se zahradou, dětské hřiště, vnitřní bazén (8x4 m), sauna, pára (zdarma), solárium a další procedury (za poplatek), parkování u objektu (zdarma).

1
1
1
1

Sport a zábava

Stolní tenis, hřiště na házenou, badminton, basketbal, dále bingo a karaoke večery v rámci animací o prázdninových měsících. Výlety s průvodcem do okolních hor. Za poplatek stolní fotbal, kulečník a pronájem jízdních kol. Vysokohorská turistika a cykloturistika v okolí, např. Krimmelské vodopády, Gerlospass (1507 m) a NP Vysoké Taury.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, SAT TV a většinou balkonem. Pokoje typu 2+2 mají větší rozlohu a jsou bez balkonu.

Stravování

Rozšířená polopenze zahrnuje bufetovou snídani, 4 chodovou večeři výběrem z menu a dále 2 nápoje na osobu a den - místní pivo, stolní víno, nealko nápoje. Jednou týdně speciality místního kraje nebo tématické večeře.

Počasí

Tyrolsko

18°C Jasno

×