800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GARNI LÄRCHENHOF - léto

  • Komplex se skládá ze 2 budov
  • Vzdálenost od centra je 1 km

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Útulné apartmány s možností ubytování se psem. WiFi připojení zdarma.

Poloha

okraj města, centrum cca 1 km.

Vybavení

komplex se skládá ze 2 budov (20 pokojů a 20 apartmánů), jídelnou, společenskou místností, barem, kavárnou s terasou. Louka na opalování s lehátky a slunečníky.

Ubytování

pokoje (A1A): jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny sat. TV, rádiem, telefonem, trezorem, vanou nebo sprchou, WC a balkonem. Apartmány (F2F): jednopokojové apartmány pro 2 osoby, cca 30 m2, apartmány jsou vybaveny sat. TV, rádiem, telefonem, trezorem, sprchou, WC, posezením, obývací pokoj se 2 místy na spaní, kuchyňským koutem (2 plot. el. sporák, digestoř, kávovar a chladnička), balkonem. Apartmány (F1G/F2G/F3G/F4G/F5G): dvoupokojové apartmány pro 4-5 osob, cca 45 m2, vybavení jako F2F, navíc dvoulůžkový popřípadě třílůžkový pokoj. Apartmány (F6H): třípokojové apartmány pro 6 osob, cca 75 m2, vybavení jako F2F, navíc předsíň, 2 dvoulůžkové pokoje, bez balkonu.

Stravování

bez stravy (apartmány F) nebo snídaně (pokoje A): snídaně formou bufetových stolů.

Internet

WiFi připojení ve veřejných prostorech zdarma.

Sport/aktivity

stolní tenis.

Wellness

sauna, parní lázeň a odpočívárna (některé dny dle rozpisu v hotelu). Za poplatek: solárium a masáže.

Info

parkování: parkoviště zdarma, garáž cca 4 €/den; domácí zvíře: cca 4 €/den; lázeňská taxa (apartmány): cca 2 den/osoba, platba na místě; cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, topení, závěrečný úklid, veškeré povlečení s výměnou 1x týdně; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci; začátek/konec nájmu: 16/10 h.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km

Počasí

Tyrolsko

2°C Převážně oblačno

Podobné hotely v této lokalitě