800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVánoční Norimberk a Regensburk - nejhezčí trhy Bavorska

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd v časných ranních hodinách z ČR do jednoho z nejkrásnějších měst Bavorska, památky UNESCO - Regensburku (Řezna). Prohlídka starobylého a středověkého města na břehu Dunaje, majestátní katedrála sv. Petra s klenotnicí katedrály, oblouková brána Porta Praetoria, Stará kaple, Kamenný most, knížecí zámek Thurnů a Taxisů, křivolaké uličky a všudypřítomné vánoční trhy, patřící k těm nejhezčím. Město Regensburk je místem tradičního trhu Neupfarrplatz, pochodněmi osvětlené trhy u paláce, řemeslné výrobky. Pro zájemce je připraven výlet do lázeňského městečka Bad Abbach, relaxace ve zdejších termálních lázních.

2. den

Po snídani navštívíme neméně půvabné středověké město Norimberk. Prohlídka nádherně zrestaurovaného historického jádra - kostel Panny Marie, Krásná fontána, kostel sv. Sebalda, dům A. Dürera, obrovský hrad Kaiserburg (Císařský palác) a magické slavné vánoční trhy, kde ochutnáme tradiční Bratwürste (klobásky) a Lebkuchen – velké, měkké perníkové tvary tradičně prodávané v době Vánoc. V podvečerních hodinách odjezd do ČR.

Ubytování

Ubytování v 3* hotelu s příslušenstvím.

Příplatky

1lůžk.pokoj 350 Kč.

Nástupní místa

Brno, Svitavy, Litomyšl, V. Mýto, Pardubice, Hr. Králové, Praha, Olomouc (+250 Kč) a další nástupní místa dle dohody v CK.

Počasí

Burgenland

12°C Jasno

Dolní Rakousko

9°C Jasno

Horní Rakousko

10°C Mlha

Korutany

6°C Převážně oblačno

Salcbursko

8°C Jasno

Štýrsko

7°C Mlha

Tyrolsko

6°C Jasno

Vorarlbersko

6°C Jasno

×