800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyALPENHOTEL GARFRESCHA - léto

  • Vzdálenost od centra města je 7 km
  • Nedaleko lanovky

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Ideální podmínky pro pěší turistiku a cykloturistiku. Zábavní program pro aktivní.

Poloha

přímo v turistickém ráji, v nadmořské výšce 1 500 m, centrum města cca 7 km, lanovka cca 200 m.

Vybavení

hotel disponuje 36 pokoji, přijímací halou, jídelnou, restaurací s letní terasou, barem, zimní zahradou, společenskou místností s TV, výtahem, místností na kola.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A2A/A1A): bez možnosti přistýlky, postel Grand Lit (1,60 x 2 m). Pokoje jsou vybaveny sat. TV, rádiem, telefonem, vanou nebo sprchou, WC. Dvoulůžkové pokoje (A2B): s možností až 2 přistýlek, vybavení jako A2A. Rodinné pokoje (A2C): s možností až 3 přistýlek, vybavení jako A2A.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetových stolů, odpolední svačina, k večeři menu o 3 chodech nebo tematické bufetové stoly, dětská menu na vyžádání (pouze v době prázdnin). Obědový balíček ze snídaňového koutku zdarma.

Sport/aktivity

zdarma: stolní tenis, stolní fotbálek, několikrát týdně aktivní program (částečně za poplatek). Za poplatek: zapůjčení horských kol (dle dostupnosti).

Internet

WiFi ve veřejných prostorech za poplatek.

Wellness

zdarma: sauna a odpočívárna.

Děti

program pro děti (od 6 let, částečně za poplatek). Dětská herna. Dětská postýlka/židlička na vyžádání (dle dostupnosti). Denně nápoje pro děti zdarma: voda, šťávy a džusy.

Další výhody

1x průvodcovaná túra nebo túra na horských kolech zdarma (včetně zapůjčení kola osoba/pobyt), 9.00-17.00 h. vybrané nápoje pro děti zdarma.

Info

parkování: parkoviště cca 2 €/den, u lanovky zdarma; domácí zvíře: cca 10 €/den (ne v restauraci); příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci.

Cena zájezdu zahrnuje

ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Počasí

Vorarlbersko

6°C Slabý déšť

×