800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BEST WESTERN SONNE - léto

Přímo v centru alpského malebného městečka Lienz, na území Národního parku Hohe Tauern. Řetězec Best Western je zárukou kvality, vysokého standardu služeb a osobního přístupu ke klientovi. V okolí stezky pro kolečkové brusle, cyklistické stezky až do Itálie, golfová hřiště na úpatí Dolomit, rafting, paragliding, jízda na koni a další.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

přímo v centru alpského malebného městečka Lienz, na území Národního parku Hohe Tauern. Řetězec Best Western je zárukou kvality, vysokého standardu služeb a osobního přístupu ke klientovi. V okolí stezky pro kolečkové brusle, cyklistické stezky až do Itálie, golfová hřiště na úpatí Dolomit, rafting, paragliding, jízda na koni a další.

Vybavení

celková kapacita hotelu je 62 pokojů, 2 restaurace, 2 výtahy, kongresový sál (kapacita 200 osob), sluneční terasa, stolní tenis, WiFi připojení zdarma v celém hotelu, PC s internetem v lobby zdarma, sauna zdarma v době 16.00-19.00 hod.

Ubytování

2-4lůžkové pokoje vybaveny sprchou/WC, fénem, SAT/TV, minibarem, telefonem a setem na přípravu kávy/čaje.

Pro děti

dětská místnost na hraní.

Náš názor

Ideálním místem pro milovníky přírody, kteří hledají relaxační a aktivní dovolenou v létě i zimě. Hotel je vhodný pro aktivní i relaxační dovolenou pro klienty všech věkových kategorií. Možnost muškaření ve vlastních vodách!

Strava

Snídaně:bufetové
Večeře:o 4 chodech, salátový bufet

Služby za poplatek

domácí mazlíčci na vyžádání (9 EUR/noc, platba na místě), parkování v garáži (9 EUR/noc), pronájem kol, sauna (9 EUR), licence na muškaření (možná k zakoupení přímo na hotelu): září-říjen 76 EUR/den, červenec-srpen 64 EUR/den.

×