800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY SUN

Jedinečný apartmánový komplex tvoří původní penzion SUN I a nový, několika architektonickými cenami ověnčený komplex SUN II. Leží ve středisku Matrei, údolní stanice do areálu Goldried. Nákupní možnosti a restaurace jsou vzdáleny 3 minuty chůzí.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

jedinečný apartmánový komplex tvoří původní penzion SUN I a nový, několika architektonickými cenami ověnčený komplex SUN II. Leží ve středisku Matrei, údolní stanice do areálu Goldried. Nákupní možnosti a restaurace jsou vzdáleny 3 minuty chůzí.

Vybavení

hostům je k dispozici rozlehlý areál s vlastním barem za tuzemské ceny, TV s českými programy, vybavená seminární místnost, vlastní parkovací místa, úschovna lyží a lyžařského vybavení, sušárna, zahrada, terasa, nekuřácké pokoje, rodinné pokoje, pokoje pro alergiky, výtah, zařízení pro schůze, fax/kopírka, v některých hotelových pokojích je zdarma přístupné wi-fi internetové připojení nebo připojení přes modem.

Ubytování

SUN I. apartmán pro 2-6 osoby - standard - 65-82 m, nadstandardně vybavené apartmány jsou kompletně vybavené. Mají SAT/TV, telefon, přístup na internet, ledničku, myčku, mikrovlnnou troubu, kávovar. Obytná místnost s kuchyní s rozkládacím dvoulůžkem, 2 ložnice, 2 koupelny s WC, balkon nebo terasa. SUN II. apartmán pro 4-8 osob - de luxe - 85-105 m, nově postavené - 2008, luxusně zařízené apartmány jsou kompletně a nadstandardně vybavené SAT/TV, LCD televize v obytné místnosti a jedné ložnici, wi-fi, vytápění v podlaze, ostatní jako v typu standard, 3 ložnice, 3 koupelny s WC, velká terasa. Na vyžádání je možné nabídnout ubytování v kompletně vybavených 2lůžkových pokojích se snídaní. Celý dům je architektonicky velice zdařile vyřešen a nabízí ubytování od 1lůžkového pokoje až po mezonetové ubytování pro 8-12 osob se zachováním soukromí vlastních uzavřených ložnic se sociálním zařízením a společným obývacím pokojem, kuchyní a rozlehlou terasou.

Lanovky

údolní stanice do areálu Goldried - Matrei je vzdálena 5 minut chůzí

Strava

×