800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GASTHOF LUBLASS - léto

Gasthof se nachází v nadmořské výšce 1148 m s nádherným výhledem do Matreiské kotliny a na okolní hory, leží 2,5 km od Matrei in Osttirol, v oblasti Lublass, poblíž Národního parku Vysoké Taury, mezi dvěma nejvyššími vrcholy Rakouska Grossglocknerem (3798 m) a Grossvenedigerem (3662 m). Je zde spousta přírodních i národních památek, turistických tras a cyklotras.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Gasthof rodinného typu v podhůří národního parku Hohe Tauern, cca 5 km vzdušnou čarou od nejvyšší hory Rakouska -Grossglockner (3 798 m). Nordic walking, lukostřelba na nedaleké střelnici, trasy pro pěší turistiku, horská kola, výlety na vrcholky hor, rafting na divoké vodě a další možnosti aktivit.

Povinné příplatky

místní pobytová taxa 1,85 EUR/noc/osoba.

Poloha

gasthof se nachází v nadmořské výšce 1 148 m s nádherným výhledem do matreiské kotliny a na okolní hory, leží 2,5 km od Matrei in Osttirol, v oblasti Lublass, poblíž Národního parku Vysoké Taury, mezi dvěma nejvyššími vrcholy Rakouska Grossglocknerem (3 798 m) a Grossvenedigerem (3 662 m). Je zde spousta přírodních i kulturních památek a turistických tras.

Vybavení

recepce, restaurace, pizzerie (lze využít jako školící místnost pro firmy - až pro 40 osob), parkoviště, venkovní bazén, velká slunná venkovní terasa, stolní tenis.

Ubytování

celkem k dispozici 43 lůžek, 2lůžkové pokoje s možností přistýlky nebo rodinné pokoje s palandou pro děti nebo přistýlkami pro dospělé. Pokoje mají SAT/TV, WiFi zdarma, trezor, telefon, koupelnu s WC/sprchou nebo vanou, některé pokoje s balkonem.

Strava

snídaně v ceně, polopenze či plná penze za příplatek
Snídaně: bufetové
Večeře: výběr ze 4 hlavních jídel den předem (polévka, hlavní jídlo)

Služby za poplatek

sauna, solárium, infračervená kabina, mýtné za průjezd tunelem do Matrei 10 EUR/1 cesta. Domácí mazlíček na vyžádání.

×