800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL A APARTMÁNY GOLDRIED - léto

Hotelový komplex, který tvoří 2 budovy 200 m od sebe. Hotel Goldried a apartmánová rezidence Goldried Park leží na návrší nad Matrei s výhledem na nejvyšší vrcholy rakouských Alp a největší národní park střední Evropy – Vysoké Taury. Centrum v Matrei cca 500 m, asi 5 minut chůze od hotelu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotelový komplex, který tvoří 2 budovy 200 m od sebe. Hotel Goldried a apartmánová rezidence Goldried Park leží na návrší nad Matrei s výhledem na nejvyšší vrcholy rakouských Alp a největší národní park střední Evropy – Vysoké Taury. Centrum v Matrei cca 500 m, asi 5 minut chůze od hotelu.

Vybavení

horský hotel ve skandinávském stylu, recepce, piano bar, restaurace, bar, výtah, parkoviště, sauna, krytý bazén, venkovní bazén s dětským brouzdalištěm, stolní tenis, internetový koutek (za poplatek), sluneční terasa.

Ubytování

Hotel Goldried: 2 typy pokojů: 1. typ o velikosti 20 m2 – 2lůžkový pokoj. 2. typ o velikosti 35 m2 – 2lůžkový pokoj s možností 2 přistýlek formou rozkládacího gauče, sušák na prádlo. Koupelna oddělená od WC, fén, telefon, SAT/TV, terasa/balkon. 3 typy apartmánů: 1. typ o velikosti 50 m2 – pro max. 4 osoby, 1 ložnice. 2. typ o velikosti 70 m2 – pro max. 6 osob, 2 ložnice. 3. typ o velikosti 90 m2 – pro max. 8 osob, 2–3 ložnice, jedna z toho s manželskou postelí a 1–2 pokoji s palandami, krb, pračka nebo prádelna v blízkosti. Apartmány mají obytnou místnost s rozkládacím gaučem (pro děti), kompletně vybavenou kuchyň, myčku na nádobí, vlastní saunu, koupelnu oddělenou od WC, SAT/TV, rádio, telefon, terasa/balkon. Apartmánová rezidence Goldried Park: 2 typy apartmánů: 1. typ o velikosti 45 m2 – pro max. 4 osoby, 1 ložnice, krb. 2. typ o velikosti 55 m2 – pro max. 6 osob – 1 ložnice s manželskou postelí a 1 ložnice s palandami, krb. Stejné vybavení jako u hotelových apartmánů. V ceně apartmánů je závěrečný úklid, ložní prádlo a ručníky.

Pro děti

2 hřiště, dětské menu, dětská postýlka (za poplatek).

Náš názor

Nezapomenutelná dovolená ve Východním Tyrolsku. Hotelový komplex leží na návrší s okouzlujícím výhledem na středisko Matrei.

Strava

Snídaně:bufetové
Večeře:menu o více chodech nebo bufet, salátový bufet, tematické večery

Služby za poplatek

solárium, masáže, internetový koutek, kulečník, šipky, herní automaty, jízda na saních tažených koňmi, sáňkování, pochod s loučemi, večerní hlídání dětí, trezor, garáže, připojení k internetu, praní prádla, domácí mazlíčci (10 EUR/den platba v místě, na vyžádání), garáže 4 EUR/den.

Povinné příplatky

místní pobytová taxa 2 EUR/noc/osoba nad 15 let.

Podobné hotely v této lokalitě

×