800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySPORTHOTEL SILLIAN

Skvělý prázdninový resort nedaleko hranic s Itálií nabízí možnosti výletů do širokého okolí, vhodné pro cyklistiku, pěší turistiku i výlety za koupáním. Výborné služby včetně místní ­kuchyně.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Velký prázdninový 4* resort pod horskými vrcholy Dolomit, centrum a nákupní možnosti do 1 km. V klidném prostředí, poblíž lanovky centra Hochpustertal v Sillianu.

Ubytování

Komfortní prostorné 2lůžk. pokoje s možností 1–2 přistýlek, vana nebo sprcha/WC, telefon, rádio, TV, ve větších pokojích obývací část s pohovkou, rodinné pokoje. Junior suite: až 60 m2, velkorysé ambiente, 2 dvoulůžkové pokoje zvlášť, 2 koupelny a WC, obývací část, velké šatní skříně, psací stůl, rádio, TV budík, fén, některé s balkonem, určeny pro 2 dosp. a 2 děti do 15 let.

Vybavení

Komfortní resort, ideální také pro rodiny s dětmi, velká vstupní hala, recepce, posezení, kavárna, bar, restaurace a´la carte, jídelní sály, zimní zahrada, terasa, vinárna, 3 výtahy, seminární sál, wellness – velký krytý bazén, vyhřívaný venkovní bazén, různé sauny, parní lázeň, fitness, stolní tenis, parkoviště. Služby za poplatek: Masáže, solárium, kosmetika, wellness programy, animační organizované programy, internet. Pro děti: Herna, vysoké stoličky, vysílačky, hlídání dětí, dětský bufet, bazén s velkou skluzavkou, postýlky.

Stravování

Polopenze.

Náš názor

Skvělý prázdninový resort nedaleko hranic s Itálií nabízí možnosti výletů do širokého okolí, vhodné pro cyklistiku, pěší turistiku i výlety za koupáním. Výborné služby včetně místní kuchyně.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

×