800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySPA HOTEL ZEDERN KLANG

Nový, luxusní, nekuřácký hotel vysoké kvality leží v městečku Hopfgarten na začátku údolí Defereggental, 9 km od Matrei a cca 12 km od areálu St. Jakob. Architektura, pokoje a vybavení jsou ovlivněny typickou regionální architekturou.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

nový, luxusní, nekuřácký hotel vysoké kvality leží v městečku Hopfgarten na začátku údolí Defereggental, 9 km od Matrei a cca 12 km od areálu St. Jakob. Architektura, pokoje a vybavení jsou ovlivněny typickou regionální architekturou.

Vybavení

48 pokojů, 5 apartmá, 2 restaurace, lobby bar, kristallbar, krb, vinný sklep. Místnosti pro semináře, meditace, velká TV, hotelová hala s krbem, zimní zahrada, nálevna vína, moderní restaurace, útulná místnost pro hosty, výtah, dětská herna a hřiště. Lázeňské centrum s krytým bazénem s různými vodními tryskami, sauna, cedrové sudy, bylinná koupel, pára, mentolová sprcha, vyhřívaná lavice, odpočinková místnost, sladkovodní venkovní bazén.

Ubytování

2lůžkové pokoje (25-35 m2) s možností přistýlky, koupelna se sprchou/WC, bidet, TV, přípojka pro internet, minibar, balkon, fén. Suita - rodinný pokoj pro max. 4 osoby (39-47 m2), koupelna se sprchou/WC, bidet, TV, přípojka pro internet, minibar, balkon, fén.

Skibus

před hotelem

Lanovky

skiareál St. Jakob 12 km

Strava

Snídaně:bufetové
Večeře:menu o 5 chodech, v ceně zahrnutý i odpolední snack

×