800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyZa krásami Solnohradských jezer

  • Krásná a romantická jezera
  • Pěší prohlídku Salcburku s odborným průvodcem
  • Individuální prohlídky

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

1. den:

odjezd z ČR v ranních hodinách. Příjezd do Lince, metropole na Dunaji. Možnost výjezdu nejstrmější adhezivní drahou na Pöstlingberg, dominantu širokého okolí s nádherným poutním kostelem. Individuální prohlídka. Dále pokračujeme do Gmundenu, romantického městečka ležícího na Traunském jezeře, známém nejen kameninou, ale i romantickým vodním zámkem Orth. V Traunkirchenu navštívíme bývalý klášterní kostel s kazatelnou v podobě rybářského člunu a pokračujeme do oblasti jezera Attersee k ubytování. Večeře, nocleh.

2. den:

po snídani dojedeme do Salcburku, jednoho z nejkrásnějších měst evropského středověku, které ve své okázalosti soupeřilo mnohdy i s Vídní. Dvouhodinový pěší okruh s místním průvodcem. Volno k další individuální prohlídce. V odpoledních hodinách pokračujeme do St. Gilgen, romantického městečka na jezeře Svatého Wolfganga. Individuální prohlídka, možnost koupání - či výjezdu lanovkou na Zwölferhorn. Návrat do místa ubytování, večeře, nocleh.

3. den:

po snídani dojedeme do St. Wolfgang, městečka na stejnojmenném jezeře. Možnost výjezdu jednou z posledních parních zubaček na nejkrásnější vyhlídku Solnohradska, horu Schafberg. V odpoledních hodinách navštívíme Bad Ischl, romantické lázeňské městečko, které bývalo letním sídlem císařského dvora. Možnost návštěvy Císařské vily. Návrat do místa ubytování. Večeře, nocleh.

4. den:

po snídani navštívíme Hallstatt, romantické město na stejnojmenném jezeře se známým solným dolem, (možnost návštěvy této jedinečné atrakce, s jízdou po staré důlní skluzavce). Pokračujeme do Obertraunu, možnost výjezdu lanovkou na úbočí Dachsteinu. Dále se v případě dostatku času zastavíme v Bad Aussee a Grundlsee. Návrat do místa ubytování, večeře nocleh.

5. den:

snídaně, odjezd do Gosau. Možnost výjezdu lanovkou na Gosaukamm, jednu z nejkrásnějších vyhlídek na oblast Dachsteinu. Možnost odpočinku nebo nenáročné turistiky u jezera. V odpoledních hodinách odjezd zpět do ČR, návrat v pozdních večerních hodinách.

Možnosti ubytování

Počasí

Burgenland

23°C Polojasno

Dolní Rakousko

23°C Skoro jasno

Horní Rakousko

24°C Skoro jasno

Korutany

24°C Skoro jasno

Salcbursko

25°C Skoro jasno

Štýrsko

24°C Skoro jasno

Tyrolsko

25°C Skoro jasno

Vorarlbersko

22°C Jasno

Podobné hotely v této lokalitě