Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Rakousko | Silvretta Arena - Ischgl/Samnaun

ALPENROSE

  Poloha a popis

  Popis hotelu

  Hotel na okraji města Galtür s all inclusive nabídkou.

  Poloha

  na kraji města Galtür, cca 350 m od centra.

  Vybavení

  přijímací hala s recepcí, výtahem, barem, společenskou místností, jídelnou, jizbou, a-la-carte restaurací.

  Ubytování

  pokoje (A1B): jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje (A2B): dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV, trezorem, některé s balkonem. Rodinné pokoje (A2C): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, vybavení jako A2B. Pokoje (A2T): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, vybavení jako A2B.

  Stravování

  all inclusive: bohatá snídaně formou bufetových stolů, balíčky na cesty možné sestavit u snídaně. 16.00-17.00 h. kavárna a zákusek. K večeři výběr z menu o 3 chodech, saláty formou bufetových stolů. 10.00-21.00 h. pivo, stolní víno a nealkoholické nápoje.

  Internet

  WiFi zdarma.

  Wellness

  malá wellness zóna otevřená za špatného počasí (dle uvážení hoteliéra) se saunou, parní lázní. Za poplatek: solárium, vířivka, masáže.

  Další výhody

  regionální karta Silvreta Card zdarma s řadou výhod a slev u smluvních partnerů (využití lanovek ve městech Ischgl, Kappl, Galtür a See, využití regionální dopravy, vstup do krytých bazénů a koupališť, využití zpoplatněných úseků, aj.).

  Info

  parkování: zdarma; domácí zvíře: cca 10 €/den; lázeňská taxa: cca 1,70 € den/osoba od 14 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci. A2T: denně/1 noc.