800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ALPENROSE

Útulný hotel v oblíbené lyžařské oblasti Tyrolska.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Hotel na okraji města Galtür s all inclusive nabídkou.

Poloha

na kraji města Galtür, cca 350 m od centra.

Vybavení

přijímací hala s recepcí, výtahem, barem, společenskou místností, jídelnou, jizbou, a-la-carte restaurací.

Ubytování

pokoje (A1B): jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje (A2B): dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV, trezorem, některé s balkonem. Rodinné pokoje (A2C): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, vybavení jako A2B. Pokoje (A2T): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, vybavení jako A2B.

Stravování

all inclusive: bohatá snídaně formou bufetových stolů, balíčky na cesty možné sestavit u snídaně. 16.00-17.00 h. kavárna a zákusek. K večeři výběr z menu o 3 chodech, saláty formou bufetových stolů. 10.00-21.00 h. pivo, stolní víno a nealkoholické nápoje.

Internet

WiFi zdarma.

Wellness

malá wellness zóna otevřená za špatného počasí (dle uvážení hoteliéra) se saunou, parní lázní. Za poplatek: solárium, vířivka, masáže.

Další výhody

regionální karta Silvreta Card zdarma s řadou výhod a slev u smluvních partnerů (využití lanovek ve městech Ischgl, Kappl, Galtür a See, využití regionální dopravy, vstup do krytých bazénů a koupališť, využití zpoplatněných úseků, aj.).

Info

parkování: zdarma; domácí zvíře: cca 10 €/den; lázeňská taxa: cca 1,70 € den/osoba od 14 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci. A2T: denně/1 noc.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 350 m
×