Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Rakousko | Silvretta Arena - Ischgl/Samnaun

ARTVITA

  Poloha a popis

  Poloha

  V mírném svahu. Centrum vzdáleno cca 1,3 km.

  Ubytování

  Komfortní se sprchou, WC, telefonem, chladničkou, satelitní TV s plochou obrazovkou a rádiem, trezorem, balkonem nebo terasou. Rodinné pokoje (A2B) s dvěma přistýlkami. Rodinné pokoje (A3C). Studio s obývací ložnicí s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, otevřená galerie s dvoulůžkem a třemi oddělenými lůžky. Rodinné apartmány (A3D) obývací kuchyně se sedacím koutem, 2 dvoulůžkové pokoje, každý s přistýlkou. Rodinné apartmány (A4E) kuchyně, obývací pokoj se sedacím koutem, dvoulůžkový pokoj, 2 pokoje se třemi oddělenými lůžky, samostatné WC. Joker pokoje (A2S) zde ušetříte, protože výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

  Vybavení

  Nově postavený hotel, 22 pokojů, recepce, restaurace, společenská místnost, jídelna, bar, výtah. Terasa s panoramatickým výhledem. Louka s lehátky a slunečníky.

  Stravování

  All inclusive: Místní produkty. Snídaně formou bufetu s koutkem pro sestavování obědového balíčku, od 10-11 h pozdní snídaně. V poledne polévka od 12–14 h. Večer výběr z menu, salátový bufet, dvakrát týdně tematický bufet, jednou týdně večer s grilováním, tyrolský bufet, otevřená kuchyně. Zákusky a zmrzlina pro děti od 16-17 h. Od 10–21h limonády, jako např. cola, Fanta, Sprite, jablečný džus, voda, soda, různé druhy kávy a čajů, točené pivo, víno, aperitiv, long drinky formou bufetu, 2 druhy pálenky, 1 druh likéru.

  Sport a zábava

  Posilovací stroj, půjčovna kol, pěší túra s průvodcem, rafting, cyklotúry a další, částečně za příplatek.

  Wellness: vyhřívaný venkovní bazén, wellness zóna s finskou saunou, bylinkovou saunou, parní lázní, zážitkovými sprchami, odpočinkovou místností. Masáže za poplatek.

  Zábava: pěší túra s pochodněmi, horská turistika, piknik, pečení chleba, akademie WOK.

  PRO RODINY: Dětské hřiště, louka pro děti, dětské animační programy např. práce na hrnčířském kruhu, kurzy malování, origami. Kurzy vaření pro děti, dětská sauna.

  Info

  Parkování: parkoviště zdarma. Domácí zvíře: ne. Lázeňská taxa: cca 1€ den/osoba od 16 let. Příjezd/minimální délka pobytu: Pá, So, Ne/3 noci.
  Služby v ceně: malý dárek při pobytu od 10 nocí. Od 7 nocí zapůjčení skútru nebo kabrioletu na 4 hodiny/rezervace. Silvretta Card (od 7 nocí pětidenní karta, od 9 nocí sedmidenní karta, od 11 nocí 10-denní karta, od 15 nocí 14-denní karta) s rozsáhlým programem pro celou rodinu.

  Náš názor

  Hotel leží v obci Versal v nedotčené přírodě.