800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPART-HOTEL FILOMENA

Hotel leží v centru známého horského střediska Lech na pomezí Tyrolska a Vorarlberska. V okolí hotelu najdete obchody, restaurace či kavárnu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel leží v centru známého horského střediska Lech na pomezí Tyrolska a Vorarlberska. V okolí hotelu najdete obchody, restaurace či kavárnu.

Středisko

Lech

Vybavení hotelu

Recepce, restaurace a bar. Sauna, parní lázeň, bazén,  fittness, místnost pro kola  a solárium (za poplatek).  Parking před objektem a Wi-Fi (zdarma)

Pokoje

Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, sprchou/WC a SAT TV. Wi-Fi na pokoji zdarma. Prostorné apartmány pro 2 až 4 osoby. Dvě oddělené ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutkem a  rozložitelným gaučem. Možnost ubytování pro další 2 osoby. Wi-Fi zdarma.

Stravování

Bez stravování. Fakultativně čtvrtpenze či polopenze.

Sport a zábava

Ideální výchozí místo k vysokohorské turistice. V blízkosti lanovka Rüfikopf (2350 mn.m.), kterou se dostanete nejrychleji do hor. V ceně pobytu též letní karta -  Lech Card, která zahrnuje mj. volné využití lanovek v údolí, některé autobusové linky, koupaliště se skluzavkou, tenisové kurty.

Vzdálenosti od hotelu

Hotel přímo v centru
×