Zobrazit všechny nabídky
Rakousko | Ski Arlberg - St. Anton/Zürs/Lech

APART-HOTEL FILOMENA

  Poloha a popis

  Poloha

  Hotel leží v centru známého horského střediska Lech na pomezí Tyrolska a Vorarlberska. V okolí hotelu najdete obchody, restaurace či kavárnu.

  Středisko

  Lech

  Vybavení hotelu

  Recepce, restaurace a bar. Sauna, parní lázeň, bazén,  fittness, místnost pro kola  a solárium (za poplatek).  Parking před objektem a Wi-Fi (zdarma)

  Pokoje

  Prostorné dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, sprchou/WC a SAT TV. Wi-Fi na pokoji zdarma. Prostorné apartmány pro 2 až 4 osoby. Dvě oddělené ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutkem a  rozložitelným gaučem. Možnost ubytování pro další 2 osoby. Wi-Fi zdarma.

  Stravování

  Bez stravování. Fakultativně čtvrtpenze či polopenze.

  Sport a zábava

  Ideální výchozí místo k vysokohorské turistice. V blízkosti lanovka Rüfikopf (2350 mn.m.), kterou se dostanete nejrychleji do hor. V ceně pobytu též letní karta -  Lech Card, která zahrnuje mj. volné využití lanovek v údolí, některé autobusové linky, koupaliště se skluzavkou, tenisové kurty.

  Tipy pro správnou volbu

  - ideální místo pro relaxaci a  výchozí místo pro vysokohorskou turistiku. - kvalitní ubytování v centru Lechu za dobrou cenu - v ceně letní karta