800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL POST - léto

  • Hotel se nachází na kraji centra
  • Hlídání dětí během turistického výletu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis hotelu

Hotel v krásném prostředí. Dobré výchozí místo pro pěší turistiku.

Poloha

na kraji centra. Nádraží St. Anton cca 300 m.

Vybavení

hotel disponuje 65 pokoji, hotelovou halou, výtahem, wi-fi, jídelnou, a-la-carte restaurací, hotelovým barem a terasou na opalování.

Ubytování

pokoje s kabelovou TV, radiem, telefonem, internetovým připojením, DVD přehrávačem, trezorem, chladničkou, fénem, županem, vanou nebo sprchou, WC. Jednolůžkové pokoje (A1A) a dvoulůžkové pokoje (A2A): A1A: cca 14 m2. A2A: cca 20 m2. Dvoulůžkové pokoje (A2B): cca 30 m2, navíc sedací kout. Některé s balkonem.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Večeře výběr z menu o 4 chodech s bufetem se saláty, předkrmy a dezerty. 1x týdně bufet s rakouskými specialitami. Na přání možnost vegetariánského menu k večeři o 3 chodech.

Děti

hlídání dětí během turistického výletu, pro děti 5-14 let. Obědový balíček (za poplatek). Dětská postýlka do 2 let v ceně.

Info

parkování: parkoviště v ceně, garáž cca 15 €/den (rezervace v CK předem nutná). Domácí zvíře: cca 15 €/den (jen pes, nemůže do jídelny a restaurace). Příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci. Lázeňská taxa: v ceně.

TURISTIKA/KOLO

4 x týdně túra s průvodcem. V létě (červenec/srpen) aktivní program: např. vyjížďky na horských kolech (v ceně půjčení kola a helmy), nordic walking, kurs golfu.

WELLNESS PLUS

wellness zóna s krytým bazénem (10 x 5 m), vířivkou, finskou saunou, biosaunou, aromatickou parní lázní, Kneippovým bazénkem a meditační místností. Za poplatek: solarium a masáže.

SLUŽBY V CENĚ

denně v 15:30 až 16:30 h. nealkoholické nápoje na baru.