800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny

HOTEL OASIS TULUM

Hodnocení:
10
z 10 na základě 1 recenze
Mexiko - Riviera Maya. Hotel obklopený příjemným prostředím nabízí ideální podmínky pro strávení dovolené plné relaxace a zábavy. Odpočívat můžete u jednoho z mnoha bazénů, na pláži nebo můžete využít služeb lázeňského centra. Milovníci historie ocení blízkost archeologického naleziště Tulum. Nedaleko hotelu se nachází také tematický park Xcaret.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Krásná dovolená

10
Vloženo: 10. leden 2013 / Pěnčíková Marie Navštíveno: Listopad 2012

Celkový dojem velmi dobrý. Byli jsme v hotelu pouze 4 češi jinak Kanďané. Výlety jsme měli 2 vždy solo, protože je to z Cancúnu 120 km a nevyplatilo by se pro nás extra jezdit. Doporučuji park Xcaret, je to úžasné, hlavně večerní představení.

Poloha a pláž

Poloha hotelu je vhodná pro ty, kteří si chtějí odpočinout. Nejsou tam žádné obchody ani diskotéky, za těmi se musí taxíkem do města 35 km. Pláž je hned vedle hotelu a je nádherná. Doporučuji boty do vody, u břehu je hodně úlomků z korálů. Voda je průzračná. Na pláži je bar a vedle baru 2 vířivky, sprcha a bazén. Další velký bazén je uprostřed hotelu s barem. Je tam ještě jeden bazén, ale ten nebyl napuštěn, protože v listopadu začíná sezóna a hotel nebyl ještě plný.

Hodnocení:

Hotel a úroveň vybavení

Hotel dobrý, nemám ráda ty vyšperkované hotely, kde je 3 500 pokojů a je to vlastně malé město. Byl čistý každý den se uklízelo.

Hodnocení:

Služby a personál

Personál byl velmi ochotný, milý a přátelský.

Hodnocení:

Zábava, sport, strava

Strava byla vynikající. Bavili jsme se sami.

Hodnocení:
×