800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny

HOTEL CLUB ELORO

již rezervován 27 x

  • Elegantní hotel v klidné poloze
  • Možnost návštěvy historických památek
  • Krásná příroda v okolí hotelu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Nejhorší dovolená

4
Vloženo: 12. květen 2014 / Andrea Pospichalova Navštíveno: Srpen 2013

Po prvním dojmu z hotelu jsem chtěla okamžitě domů,pak jsem se uklidnila a to mě to nejhorší teprve čekalo.Od dovolené za 18.000 na týden jsem čekala mnohem více.Výmluvy o švábech,že to je z tepla a že je to divné ,protože je před týdnem plynovali pro mne byly nedostatečné.Je veliká škoda,že tak krásné moře zničí příšerný hotel.

Poloha a pláž

Jediná pěkná věc na této dovolené z hororu,byla pláž a moře.Když vynechám kálející potulné psy mezi lehátky.

Hodnocení:

Hotel a úroveň vybavení

Nevím,zda jsme bydleli v části po rekonstrukci nebo v části postavené po válce,jediná kladná věc funkční klimatizace.Žádná lednice,pouze postel jako z kasáren.Po pokoji běhali šváby z koupelny z odpadu vany,takže zbytek pobytu spánek při zapnutém světle.Plesnivé a promáčené stropnice od klimatizace.Úplně rezavé baterie,pokryté vrstvami prachu z něhož bylo poznat jak asi probíhá úklid pokojů.

Hodnocení:

Služby a personál

Personál se snaží,ale to bohužel k vyřešení problému nestačí.Jediná věc co se nám podařila s personálem odstranit byla rozbitá zářivka v koupelně,po opravě funkční jeden den.

Hodnocení:

Zábava, sport, strava

Zábava asi v pořádku-pro děti.Musím,ale vytknout otevírací dobu bazénu od 11.00-13.00,16.00-18.00 přičemž plavčík ,který měl na starost úklid bazénu ho prováděl až když v něm byli lidi a tak kolem vás klidně vysával dno bazénu nebo Vás prostě vyhodil z bazénu a vy jste půl hodiny čekali až práci dokončí. Dovolená u moře nenío bazénu,ale dětem to někdy nevysvětlíte. Strava byla celkem v pořádku,chudší,ale dalo se do doby kdy jsme našli v grilovaných paprikách i grilované housenky.Dále chci upřesnit pitný režim-dětem bylo možno dát umělé obarvené vody pouze ráno,oběd pouze voda pro děti i dospělé,večeře voda a víno.pití lze dětem dokoupit ve vedlejším obchodě.o ovoce a zákusky budete muset bojovat každý večer.

Hodnocení:

Recenze

7
5. srpen 2013 / marie malackova

Spokojenost s dovolenou v hoteluClub Eloro

Hotel je maly, velmi prijemny personal,diky sluzbam delegátky se pobyt ještě zlepsil. Cistota,…

Celá recenze >