800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny

HOTEL DAPHNE BAHIA BEACH

Hodnocení:
4,9
z 10 na základě 4 recenzí
  • Vlastní soukromá písečná pláž
  • Pěkný venkovní a vnitřní bazén
  • Vhodný i pro rodinnou dovolenou s dětmi

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

průměr

5
Vloženo: 4. říjen 2015 / Alena Krejčí Navštíveno: Září 2015

Pokud nepožadujete jídlo a pití, tak je dovolená dobrá.

Poloha a pláž

Hotel blízko Mediny a přístavu. Pláž kousek přes silnici. Neudržovaná, lehátka příšerná. V baru na pláži neustálé problémy s personálem. I přes urgence delegátky pro nás neměli Colu ani Sprait, ovšem pro platící hosty ano. Posílali nás do hotelu.Ovšem moře krásné, bez chaluh.

Hodnocení:

Hotel a úroveň vybavení

Náš pokoj byl čistý, každý den uklizený. Hotel odpovídá tak 3+. Pozor na průchozí branku,kterou se chodí na pláž. Stalo se, že ji zamkli již o půl paté odpoledne a my, důchodci, jsme ji v plavkách museli přelézat. Má 2 metry a nahoře bodce. Velmi nebezpečné - možná se personál tímto bavil. Bazén - prostě super. Krásný, čistý, teploučká voda. Možná to bylo tím, že jsme byli v posledním termínu jako jediní Češi a kromě nás bylo v hotelu již jen 15 hostů.

Hodnocení:

Služby a personál

Personál se snažil. Strava byla velmi chudá. Ke snídani za těch 11 dnů nebyl sýr ani zelenina, ta pouze v teplé úpravě. Dále kukuřičné lupínky, marmeláda a vajíčka na tvrdo. Loupáčky v trojím provedení. A luxus - každé ráno famézní palačiny smažené přímo před námi !! Obědy a večeře raději nekomentuji. Pořádný chlap by se nenajedl. Alkohol stále nebyl. Pro 6 Evropanů dali do baru 1 láhev Vodky a jednu láhev Ginu. Když toto došlo, klidně 3 - 4 dny nepodávali nic. Vůbec nepomohly intervence delegátky. Poslední dny nebylo již ani víno, dokonce Coca Cola a předposlední den dočepovali i pivo. Toto jsme nikde nezažili i když jezdíme do Tunisu již 15 let.

Hodnocení:

Zábava, sport, strava

Zábava v hotelu nebyla žádná,nic. Pouze hudba u bazénu. Sport taktéž. Strava velmi chudá. Občerstvení : stále jsme se museli dožadovat / přes delegátky / doplňení nápojů. Pro personál nebyl žádný probléím nemít 3 dny na baru alkohol. Nevím, proč jsme platili "vše v ceně" V baru na pláži ještě hůř. Tam nás odmítali stále.

Hodnocení:

Recenze

2,3
20. září 2015 / Kostelka vlastimir

Tomudo se neda rici rekreace!

Uz nikdy!!! Naproste zklamani z dovolene.

Celá recenze >
3
24. srpen 2014 / Jana Pankracova

Víckrát nemusím

Byla jsem poprvé a naposledy, všude strašný nepořádek, do moře se mi ani nechtělo vlízt, bylo…

Celá recenze >
9,5
17. prosinec 2009 / kadlrcová Lenka

nádhera

skvělé

Celá recenze >
×