800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny

GEISUM VILLAGE

již rezervován 790 x

  • Rušné centrum Hurghady jen pár minut chůze
  • Ubytování doporučují nezávislí autoři průvodce Lonely Planet

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

JIŽ NIKDY TRÁVIT DOVOLENOU V HOTELU GEISUM VILLAGE!!

5
Vloženo: 13. únor 2017 / Pavel Paldus Navštíveno: Prosinec 2016

JIŽ NIKDY GEISUM VILLAGE!! VAROVÁNÍ VŠEM CO CHTĚJÍ V TOMTO HOTELU TRÁVIT DOVOLENOU - TOMUTO HOTELU SE VYHNĚTE VELIKÝM OBLOUKEM!! V hotelu jsem pobýval 12 dnů - od 22.12.2016 do 2.1.2017 PŘÍŠERNÉ!

Poloha a pláž

Poloha hotelu nedaleko centra - vyhovující Pláž u hotelu - vyhovující

Hodnocení:

Hotel a úroveň vybavení

Pobyt se stravou all inclusive v ceně 34 USD/den, jsem si objednal na webové stránce Booking.com, kde byl nabízen a následně i hotelem potvrzen zcela jiný pokoj, než ten, co mi byl při příjezdu poskytnut. V přiděleném pokoji č. 204 nebyl ani stolek, ani židle, aby si host mohl sednout. Pouze na balkoně bylo jakési plastové křesílko. Ve skříni byla pouze 3 ramínka a špína na podlaze. Ve sprše byl závěs s plísní ve spodní části. V pokoji byla příšerná zima, obzvláště v noci, kdy výrazně poklesla teplota. Mezi dveřmi na balkon a zárubní je velká škvíra kudy proudí do místnosti studený vzduch, okenní tabulka je prasklá, okno netěsní. Původně jsem neměl v pokoji ani deku a byl jsem nucen spát pouze pod prostěradlem a slabounkým přehozem. V noci jsem se budil zimou a musel si obléci tepláky, flanelovou košili a nasadit zimní čepici na hlavu, aby mi nebyla zima. Druhý den jsem v recepci žádal výměnu pokoje, ale byla mi pouze dána k dispozici 1 deka. Asi za 2 dny mi byla poskytnuta další deka, protože i pod tou jednou mi byla stále zima! Velmi jsem nachladl, následkem prochladnutí v noci, jsem následně trpěl úpornou bolestí zad a ledvin. Rovněž jsem dostal kašel a rýmu! Po celou dobu mého pobytu nebylo k dispozici inzerované připojení k internetu, a to ani v recepci – internet údajně nefungoval!! Neměl jsem proto žádné spojení = messenger, s domovem, s rodinou, ani se svým ošetřujícím lékařem pro případné konzultace zdravotního stavu! Proto účtovanou částku 34 USD za noc považuji vzhledem ke kvalitě ubytování a poskytnutým službám za přemrštěnou! Vrcholem však bylo, že v den odjezdu, tj. v pondělí 2.1.2017 jsem nemohl pobyt uhradit pomocí terminálu kreditní kartou. Personál požadoval uhradit 374 USD, což bylo údajně dle kurzovního lístku 6.732 L.E. (egyptských liber) v hotovosti - cash, protože údajně stále nefunguje internet !! Celkem po mně bylo požadováno uhradit 384 USD = 6.932 L.E. = Total Z toho bylo 10 USD za dopravu na letiště - taxi, kterou mi v recepci zajistili, ale těch 10 USD bylo přepočteno v lichvářském kurzu 1 USD = 20 L.E. TOTAL 200 L.E. Požadovanou částku jsem byl nucen vybrat v bankomatu v bance, kam mě odvezl autem majitel hotelu, či jeho manager. Celkovou požadovanou částku jsem musel vybírat na několikrát, protože maximální částka na 1 výběr činí 3.000 L.E. Protože vlastním pouze kreditní kartu, která je určena především na platby obchodníkům, nikoliv pro výběr hotovosti z bankomatu, navýšily se tak moje výdaje jednak o poplatek za výběr finanční částky ve výši 564,42 Kč a za úrok z vybrané částky, tj. za výběr finanční hotovosti. Úrok z vybrané částky činí: 2,5 % p.m. (per mensem), resp. 29,99 % p.a. (per annum) !!

Hodnocení:

Služby a personál

Jediné plus v hotelu Geisum Village je obslužný personál v jídelně a to jmenovitě pánové Hani, Tare a Karam, kteří si zaslouží velikou pochvalu, za svoji práci, vstřícnost a ochotu vůči hostům. Zaměstnavatel nebo majitel hotelu by je měl za jejich skvělé služby a práci odměnit!!

Hodnocení:

Zábava, sport, strava

V ceně byla sice strava All inclusive, ale bylo poskytováno pouze jídlo 3x denně a malé občerstvení ve formě nápojů v bufetu venku. Nebyla však poskytována odpolední svačina, či sendvič, ba ani 1 lahev balené vody o obsahu 1 litr na den!!

Hodnocení:

Fotogalerie

Recenze

3
21. červen 2015 / Hana Nováková

hrůza

hrozný ani za ty peníze to nestojí je to jak z hororu

Celá recenze >
1,8
18. květen 2015 / Jitka Václavíková

tento hotel se mi nelíbil

špatný

Celá recenze >
×