800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny

FORUM RESIDENCE & APARTMENTS

již rezervován 33 x

Hodnocení:
1,8
z 10 na základě 3 recenzí
Hotel se nachází v blízkosti centra letoviska Ialyssos, 9 km od města Rhodos a 5 km od letiště. V okolí jsou obchody, restaurace a taverny.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Tvrdá realita

5,5
Vloženo: 19. červenec 2009 / forum residence and apartments Navštíveno: Červenec 2009

Většina lidí byla nespokojena. Myslíme si, že za vynaložené výdaje strávíme příjemnější dovolenou někde jinde. Cenový rozdíl mezi naším hotelem a Forum Beach byl jen 1tis.kč., ale služby naprosto neúměrné. Ve Forum beach máte větší výběr stravy, 3 venkovní byzény, 1vnitřní, salón krásy (s nechutnými cenami-např pedikúra za 75 euro), posilovnu, je zde lépe organizováno předávání informací klientům, ale hodně přelidníno a personál nestíhá. Chceme upozornit cestující z Brna, že zpáteční let z Rhodos do Brna bude s největší pravděpodobností zrušen (jako ten náš a dalších min 2 turnusů před námi) z důvodu malého počtu cestujících do Brna (nás bylo pouhých 35), takže poletíte do Prahy, kde si budete muset najít autobus (nečekejte, že tam na vás někdo z CK bude čekat) a budete svěřeni do rukou řidiče, který vás odveze do Brna. Tuto informaci nám žádná delegátka do očí neřekla, ale dozvěděli jsme se ji z informačního letáku na nástěnce den před odjzdem-takže jsme na to koukali jak z jara. Rhods je pěkné místo a my jsme si ho užily, ale raději si vyberte jinou CK než Sunny Days, s jejich službami jsme spokojeni nebyli, akorát perfektně dokázali lidi nas.... Pokud máte zájem o více info napište na email.

Poloha a pláž

Poloha hotelu a pláže je uspokojivá. Vstup na pláž je "oblázkový" - místy i vysypaný štěrkem. Pláž je větrná, ale za o jsme byli i rádi, když nefoukalo, tak jsme se málem upekli za živa. Lehátka na pláži byly za poplatek 7 euro za osobu na den.

Hodnocení:

Hotel a úroveň vybavení

Nebýt toho posledního dne co jsme potkali toho "půlmetrovýho" švába to bylo celkem dobré. Fotky hotelu, zveřjněné CK Sunny days zcela neodpovídají realitě. Hlavní vchod je nafocen za optimálních podmínek-ale ani tak není ošklivý. Nevím kde vzali ty fotky toho aartmánu, protože my jsme měli úplně odlišný. Jídelna je hezká, ale foto také zcela neodpovídá - asi tam tedy proběhla ta rekonstrukce-ale v tomto případě k horšímu:-)

Hodnocení:

Služby a personál

Přijeli jsme na hotel kolem 9:30 a bylo nám oznámeno,že pooje nám mají být oficiálně předány až ve 14:00-to jsme nečekali a nikdo z CK nás na to neupozornil. Uklizečky si ale mákly a tak jsme kolem 12:30 byli ubytováni, ale nevíme jak ostatní. Služby v jídelně:ochta personálu na velmi dobré úrovni, jídelna byla vždy čistá a připravená. Pokud se ale těšíte na to,že budete dostávat pravá řecká jídla tak budete opět zklamaní - kuchař byl slovák - nevařil špatně, ale celý týden jsme dostávali prakticky to samé jen se např.u těstovin měnil druh a barva omačky. Hotelový bazén-výhoda je ta, že v tomto komplexu je ubytováno méně lidí a můžete si cca v klidu zaplavat a nestalo se nám, že by na nás nevyzbylo lehátko. Bazén byl čistý a udržovaný. Jsou zde i 2 brouzdaliště pro děti, jedno malé u bazénu a druhé větší, ale přez ulici, to je méně využívané a není vždy v provozu-občas v něm chybí voda:-). Bazénový bar-jediné místo kde můžete pít zdarma - pokud máte all inclusive , v celém komplexu to bylo to nejlepší místo s dobrou obsluhou-pokud tam byly češky. Na výběr tam toho nebylo moc, ale každý si tam něco našel. Delegátka-prakticky jsme ji neviděli, ceny výletů by vás vyšli celkem draho, lepší je využít služby půjčoven aut, skútrů a čtyřkolek (doporučují tam některé půjčovny, ale když se porozhlédnete, seženete i lepší služby za výhodnější ceny).

Hodnocení:

Zábava, sport, strava

Animátora jsme viděli asi až po 4 dnech pobytu a to vždy jen na chvílku, aby zorganizoval vodní pólo (cca 20 min). Jinak byl v hotelu Forum Beach, kde měli i večerní programy. Tady to probíhalo jen v Absolut baru, kde hrál DJ a zpívali tam karaoke.

Hodnocení:

Recenze

0
27. červenec 2010 / Lucie Klevetová

The Forum Residence

Na závěr bych už jen chtěla dodat, že tento hotel rozhodně nikomu nedoporučím a já sama už teď s…

Celá recenze >
0
28. červen 2009 / Markéta Svrčková

Forum residence apartments

Nebylo to špatné,ale stačilo tak na 3 - 4 dny.Mají zde čisto,personál-byly studentky(češky) takže…

Celá recenze >