800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny

FORUM RESIDENCE & APARTMENTS

již rezervován 33 x

Hodnocení:
1,8
z 10 na základě 3 recenzí
Hotel se nachází v blízkosti centra letoviska Ialyssos, 9 km od města Rhodos a 5 km od letiště. V okolí jsou obchody, restaurace a taverny.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

The Forum Residence

Vloženo: 27. červenec 2010 / Lucie Klevetová Navštíveno: Červenec 2010

Na závěr bych už jen chtěla dodat, že tento hotel rozhodně nikomu nedoporučím a já sama už teď s jistotou vím, že se do něj nikdy víckrát nepodívám.

Poloha a pláž

Hotel The Forum Residence je dobře situovaný, hned vedle hotelu je nejeden supermarket a spoustu dalších obchůdků, taveren, restaurací..Moře je od hotelu kousek(asi 100m), pro jednoho stojí plážový servis 3,50 euro.Pláž není písčitá skoro vůbec, převažují oblázky. Zhruba prvních 5 metrů - při vstupu do moře - bych doporučovala boty, není to do chodidel nic příjemného.Dál v moři už je písek,takže o.k.

Hodnocení:

Hotel a úroveň vybavení

Podle všech dostupných informací by měl tento hotel být tří a půl hvězdičkový, ale s tím si teď nejsem tak jistá.

Hodnocení:

Služby a personál

V hotelu je výtah, který ovšem asi 3.den přestal fungovat a vyřešilo se to cedulí:"Out of order", což znamená mimo provoz a tím to haslo. Do konce pobytu cedule nezmizela.. Personál byl ochotný,vstřícný a neměli jsme s nikým žádné potíže.

Hodnocení:

Zábava, sport, strava

Animační programy pro děti jsme tam zažili asi dvakrát,kdy animátorky zhruba na 20 min zabavily pár dětí tancováním při hudbě.Pro dospělé se nekonalo absolutně nic.Nuda.. Jelikož jsme měli zaplaceno all-inclusive a rozhodně to nebyla naše první dovolená s touto službou, očekávali jsme určité "výhody" a to především v oblasti stravování. V tom jsme se ale mýlili. Co se týče snídaní, nemáme výhrady. U večeře bych však vytkla kromě malého výběru stále se opakujících jídel hlavně to, že nebyla možnost dát si ani kávu..Nejsmutnější na celém stravování byl rozhodně oběd. Výběr žádný a to doslova! Vždy jen stejně nemastné-neslané těstoviny nebo suchá rýže a k tomu nějaká zelenina. Kdo však neholduje těstovinám, nezbylo mu nic jiného, než si namazat chleba s máslem, což pravidelně konzumoval i můj přítel. Nevím,jestli je to s smíchu, či k pláči..? Na ovoce, zákusky a jiné pamlsky během dne jsme mohli zapomenout! Stejně jako u večeře, ani u oběda nebyla možnost dát si kávu.. A teď ještě pár poznámek k Pool baru u bazénu. Otevřen byl od 10h. Co nás ale zaskočilo, bylo to, že se zavíral už v 17.30h. Kromě alkoholických i nealkoholických nápojů zde ale nebylo nic jiného. Opět žádné ovoce, zákusky a nic, co byl člověk očekával od služby AI.

Hodnocení:

Recenze

5,5
19. červenec 2009 / forum residence and apartments

Tvrdá realita

Většina lidí byla nespokojena. Myslíme si, že za vynaložené výdaje strávíme příjemnější dovolenou…

Celá recenze >
0
28. červen 2009 / Markéta Svrčková

Forum residence apartments

Nebylo to špatné,ale stačilo tak na 3 - 4 dny.Mají zde čisto,personál-byly studentky(češky) takže…

Celá recenze >
×