800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyIdyllic Aegean Cruise - 4denní plavba

  • Čtyřdenní plavba a nejkrásnější místa Řecka a Turecka

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Obecný popis

Během skvěle organizované 4denní plavby můžete poznat nejkrásnější místa Řecka a Turecka. Loď vyplouvá z athénského přístavu Lavrio, který se nachází asi 60 km od centra Athén. První zastávka je na kykladském ostrově Syros, jehož hlavní město Ermoupoli vás příjemně překvapí výjimečnou malebností místní architektury a romantickou atmosférou. Ráno připlujete do Cesme, populární turecké destinace s vřelou pohostinností.
Následující den ráno se ocitnete na Kosu, ostrově slavného lékaře Hippokrata. Budete tu možná mít pocit, že jste zpět ve středověku, neboť nejen v metropoli ostrova se nachází řada impozantních památek. A následuje poznání dalšího řeckého ostrova - Ios s nádhernými písečnými plážemi a úzkými dlážděnými uličkami.
Odpoledne připlujete na Santorini a to je ostrov, kde se můžete nejen osvěžit a odpočinout, ale také zažít magický západ slunce a bavit se v metropoli ostrova městě Fira.
Pro zajištění spolehlivé návaznosti plaveb s letovými řády zahrnují zájezdy pobyt v Athénách, který můžete využít k poznávání antických památek nebo současného života řecké metropole.

1. den

Athény (Lavrion), Řecko, Syros, Řecko

2. den

Cesme, Turecko

3. den

Kos, Řecko

4. den

Los, Řecko, Santorini, Řecko

5. den

Athény (Piraeus), Řecko

Počasí

Atény a okolí

15°C Jasno

×