800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL KING GEORGE PALACE

  • Nachází se na centrálním athénském náměstí Syntagma, v dosahu antických památek

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Legendární Classical King George Palace se může pochlubit polohou v centru Atén na náměstí Syntagma a ze střešní terasy nabízí překrásný výhled na celé město a Akropoli.

Vybavení hotelu

Luxusní hotel se pyšní nejuznávanější gurmánskou restaurací v Aténách a stylovým hotelovým barem, kde vám zahrají známí rezidentní DJové. Lázně Elixir Palace Spa nabízejí bazén s relaxační vířivkou a dopřát si můžete i pobyt v sauně a turecké lázni zdobené tyrkysovou mozaikou. V moderním fitness centru je možné využít služby osobního trenéra.

Vybavení pokoje

Mimořádně luxusní a individuálně zařízené pokoje zdobí starožitný nábytek a lustry z muranského skla. Prostorné mramorové koupelny mají zapuštěnou vanu a sprchu se skleněnou zástěnou. Některé pokoje poskytují výhled na Akropoli a prezidentské apartmá Royal má vlastní venkovní bazén.

Stravování

Restaurace Tudor Hall se nachází v 7. patře a skýtá výhled na opevněné návrší Akropolis a chrám Parthenon a podává řecko-francouzskou kuchyni. Bar se salonkem T-Palace podává fantastické koktejly a je vybaven nábytkem od designéra Philipa Starcka, koženými pohovkami a černými lustry.

Možnosti ubytování

Počasí

Atény a okolí

20°C Skoro jasno

Podobné hotely v této lokalitě

HOTEL TITANIA

HOTEL TITANIA

Řecko, Atény a okolí, Atény

Cena od: 17 855 Kč

Pro skupinu: