800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAthény - letecké víkendy

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

odlet do Athén, transfer do hotelu, ubytování. První seznámení s hlavním městem Řecka, procházka večerním městem. Nocleh.

2. den

prohlídka města – uličkami romantické čtvrti Monastiraki až na dominantu města Akropoli s ústředním chrámem Parthenon, Agora – veřejné a obchodní centrum starověkého města, antické divadlo, starobylá Plaka s katedrálou Mitropoli, množstvím obchůdků, byzantských kostelů a muzeí, chrám boha Dia. Nocleh.

3. den

další den na důkladnější poznání města, náměstí Syntagma, budova Parlamentu a Prezidentský palác, Národní park – dřívější královské zahrady, soubor univerzitních budov – komplex neoklasicistních paláců Národní knihovny, Aténské university a Aténské akademie. Odpoledne možnost návštěvy Národního archeologického muzea, jednoho z nejvýznamnějších na světě, či některého z dalších unikátních muzeí – Byzantské muzeum, Muzeum kykladského umění nebo Muzeum Beníkise. Dle časových možností cesta metrem k Saronskémnu zálivu s přístavem Pireus. Nocleh.

4. den

dle času odletu volno k nákupům či individuální prohlídce města, transfer na letiště, odlet do Prahy.

Příplatky

pojištění léčebných výloh (175 Kč) • pojištění storna – výhodně s balíčkem dalších služeb (120 Kč) • 1lůžkový pokoj (2100 Kč)

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Atény a okolí

21°C Jasno

×