800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GRAND RESORT LAGONISSI

Exkluzivní přepychový resort se rozkládá na 72 akrech svěže zelené jižní části poloostrova s několika magickými malými písečnými zálivy obklopenými průzračně modrým Egejským mořem. Vzdálenost od letiště V Athénách je přibližně 22 kilometrů, centrum Athén 40 kilometrů od resortu. Letovisko Glyfada s 18-ti jamkovým golfovým hřištěm, mnoha obchody, restauracemi a bary se nachází přibližně 22 kilometrů od resortu. Autobusová hromadná doprava od hlavní brány resortu. Hotel přirozeně kombinuje krásy přírody s výhodami moderního životního stylu. Je perfektně navržený právě pro ty, kteří hledají odpočinek.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Exkluzivní přepychový resort se rozkládá na 72 akrech svěže zelené jižní části poloostrova s několika magickými malými písečnými zálivy obklopenými průzračně modrým Egejským mořem. Vzdálenost od letiště V Athénách je přibližně 22 kilometrů, centrum Athén 40 kilometrů od resortu. Letovisko Glyfada s 18-ti jamkovým golfovým hřištěm, mnoha obchody, restauracemi a bary se nachází přibližně 22 kilometrů od resortu. Autobusová hromadná doprava od hlavní brány resortu. Hotel přirozeně kombinuje krásy přírody s výhodami moderního životního stylu. Je perfektně navržený právě pro ty, kteří hledají odpočinek. Nabízí služby první třídy a ubytování v unikátních hotelových pokojích, suitách, vilách a bungalovech rozčleněných do několika klubů:
•COMFORT CLUB – hotelová budova s výhledem na záliv
•PREMIUM CLUB – bungalovy s barevnými zahrádkami u pláže, luxusní suity se soukromou terasou a suity u moře se soukromou zahradou
•GRAND SPORTS CLUB – bungalovy u moře a suity se soukromou terasou nebo zahradou a privátní malou tělocvičnou
•ZEN CLUB – prostorné suity u pláže s dřevěnou terasou, zahradou nebo soukromým bazénem a in-suite-SPA příslušenstvím •EXCLUSIVE CLUB - suity u moře a Residental Bungalovy se soukromým vyhřívaným bazénem •GOLDEN CLUB - jedinečné suity a vily se soukromými bazény •PLATINUM CLUB - elegantně zařízené suity a jedinečné nejluxusnější vily se soukromými vyhřívanými bazény

Ubytování

Základní vybavení pokojů zahrnuje klimatizaci, 24-hodinový pokojový servis, dvakrát denně úklid, několikalinkový/přímý telefon, internetový přístup, hlasovou schránku, satelitní televizi s více než 30 kanály, video na vyžádání, mini bar s výběrem likérů a minerálních vod, výběr lehkých snacků, trezor, župany a přezůvky a vysoušeč vlasů. Kapacita a vybavení jednotlivých pokojů se liší dle typu ubytování.
COMFORT CLUB tvoří krásně a vkusně dekorované pokoje a suity umístěné v hlavní budově resortu ve středu poloostrova nabízející překrásný výhled na Egejské moře.
Comfort Club Deluxe room with Bay View: klimatizované dvoulůžkové pokoje s nádherným výhledem na moře, několikalinkový/přímý telefon, internetový přístup, hlasová schránka, satelitní TV s více než 30 kanály, mini bar s výběrem likérů a minerálních vod, výběr lehkých snacků, trezor, župany, přezůvky, vysoušeč vlasů, mramorová koupelna a soukromý balkon nebo terasa. 24-hodinový pokojový servis, dvakrát denně úklid. Na vyžádání možnost zapůjčení videa. Rozloha přibližně 22m2, max. kapacita 2 osoby.
Comfort Club Deluxe Residence Suites with Bay View: klimatizovaná suita s výhledem na záliv se skládá z jedné hlavní ložnice, oddělené obývací částí s gaučem s CD přehrávačem a TV s velkoplošnou obrazovkou, která může sloužit jako další ložnice. K vybavení patří několikalinkový/přímý telefon, internetový přístup, hlasová schránka, mini bar s výběrem likérů a minerálních vod, výběr lehkých snacků, trezor, župany, přezůvky, vysoušeč vlasů a mramorová koupelna s mini TV setem. 24-hodinový pokojový servis, dvakrát denně úklid. Na vyžádání možnost zapůjčení videa. Rozloha přibližně 40m2, max. kapacita: 3 – 4 osoby.

Vybavení

Venkovní vyhřívaný bazén, vyhřívaný bazén olympijské velikosti u pláže, bílá písečná pláž s lehátkami a slunečníky, 2 tenisové kurty s umělým osvětlením, vodní sporty, potapěčské centrum (na vyžádání), kiosek s nabídkou denního tisku, basketbalové a volejbalové hřiště a mini fotbal. Služby pro hotelové hosty nabízejí nové kryté hlídané parkoviště v centru poloostrova, služby komorníka, zajištění letenek/cestovní služby, VIP check in/out, kosmetický salon, kadeřnictví a holičství, lázeňské centrum, fitness club, prádelnu, masáže na pokoji, na pláži lehátka, slunečníky a barový servis, Heliport & Helicopter služby, pronájem limuzíny, pronájem jachet a automobilů, soukromou dopravu na zajímavá místa, průvodce po obchodech, speciální dietní & nízkotučné menu, lékařské služby na zavolání, hlídání dětí, dětské menu, knihovna CD a DVD, možnost výběru polštářů, elektrické vozíky. Hosté si mohou vybrat z řady restaurací se širokou nabídkou mezinárodních i tradičních pochoutek, čerstvých ryb a mořských plodů, sushi i dietních specialit a několika nočních barů. Konferenční centrum s kapacitou až pro 3000 delegátů. Hotel dále nabízí uspořádání svatby, líbanek, křtin, výroční nebo jakékoli jiné společenské události, dětské párty, soukromé párty v apartmánech nebo na pláži, fotografa i květinovou výzdobu.

1
1
1

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Relaxační pobyty

Mořské lázeňské centrum Thalaspa Chenot nabízí kompletní sortiment služeb pro tělo, mysl a duši. Znovu objevíte svět přírodních pravidel a osvobodíte se od všeho napětí díky unikátni metodě Chenot. Místní terapeuti jsou k dispozici, aby Vám vytvořili léčebný program na základě posouzení a hodnocení individuálních potřeb. THALASPA Chenot je uznávané pro používání produktů vytvořených z těch nejčistších složek. Dopřejte si luxusní kůry Henriho Chenota v uklidňující atmosféře od vysoce kvalifikovaných ošetřovatelů. „Jsme to, co jíme….“ - je Bio-light menu, které jistě ještě více oživí Vaši energii. Toto zdravé menu je gastronomickým objevem s originálními pokrmy, míchaná, vyvážená dieta s nezapomenutelnou chutí.

Speciální služby zahrnuté v ceně zájezdu

Transfer do/z hotelu taxíkem.

Nabízené typy pokojů

Comfort Club Deluxe pokoj s výhledem na moře; Comfort Club Deluxe residenční suita s odděleným obývacím pokojem; Grand Sports Club Deluxe Bungalov u moře s posilovnou; Grand Sports Club Mediterranean Bungalow Suita jednopokojová s obývací částí, posilovnou a privátní zahradou; Premium Club Deluxe Bungalov u pláže; Premium Club Mediterranean Bungalov u moře; Zen Club ostrovní bungalov suita, oddělený obývací pokoj a prostor na cvičení; Zen Club Sunset Bungalov Suita jednopokojová s obývací částí, posilovnou a privátním bazénem u moře.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 22 km
vzdálenost od Letiště: 22 km
Nákupní možnosti: 22 km

Počasí

Attika

23°C Převážně oblačno

×