Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Attika | Vouliagmeni

Armonia

   Hodnocení

   2.521 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hotel je z roku 1985. Objekt má 175 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do většiny poschodí lze dojet výtahem. V objektu je hotelový sejf a směnárna. Díky internetu, který je k dispozici ve společných prostorách, zůstanou hosté v kontaktu se světem. V hotelu se nachází restaurace, kavárna a bar. Je tady obchod se suvenýry a další obchody. Objekt nabízí pokojovou službu a prádelnu. Přednášky, prezentace nebo jednání se mohou konat v jednom z 2 konferenčních sálů.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je klimatizace a koupelna. K základnímu vybavení většiny pokojů patří balkón. Většina pokojů má částečný výhled na moře, který navozuje příjemnou atmosféru. Pokoje jsou vybavené kingsize manželskou postelí. Také je zde sejf a minibar. Ke standardnímu vybavení patří lednička. Na pokoji je připojení k internetu, telefon a televize.

   Sport/zábava

   V objektu mají hosté mnoho možností, jak trávit svůj volný čas. Mohou sportovat, odpočívat, nebo si vybrat jednu z mnoha jiných aktivit. Hotel má bazén a venkovní bazén. Hosté se mohou opalovat na lehátkách. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. Za poplatek mohou hosté využít tenis.

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami American Express, Visa, Diners Club a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248