800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BLUE BAY AFITOS

Hotel se nachází nad pláží, na kterou se schází po větším počtu schodů (z tohoto důvodu nedoporučujeme pro klienty s omezenou pohyblivostí). Je situován necelých 10 min. od centra letoviska Afi tos a asi 20minutovou procházkou se dostanete do vedlejšího letoviska Kallithea.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel s klidnou polohou. Nachází se na útesu a na okraji městečka Afithos. Přibližně 60 m nad pláží s fantastickým výhledem na moře. Centrum s četnými možnostmi pro nakupování a zábavu leží cca 500 m pěšky od hotelu. Oblázkovo - písečná pláž je přístupná jen přes malý chodník.

Vybavení

Hotel se skládá z jedné hlavní budovy a několika vedlejších dvoupodlažních budov s celkovou ubytovací kapacitou 59 pokojů. Pro své hosty nabízí recepci, bar, WiFi v lobby a internetový koutek (za poplatek). V zahradě naleznete 2 rozlehlé sladkovodní bazény se samostatným dětským bazénem a barem u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma. Osušky jsou k dispozici pouze u bazénu.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A/3A): chladnička, klimatizace, trezor, telefon, satelitní TV, vana nebo sprcha, WC, fén, balkon nebo terasa s bočním výhledem na moře. Možnost rezervace Joker pokojů (2S) bez bočního výhledu na moře, jinak stejné vybavení jako 1A/2A/3A. Superior pokoje (2B): s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako 1A/2A/3A. Junior suite (2D): s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako 1A/2A/3A.

Zábava

Nabízí centrum města.

Sport

Fitness. Za poplatek: půjčovna kol. Wellness za poplatek: parní lázeň, vířivka, malá spa zóna s různými wellness procedurami, masážemi a hammam.

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. tip WELLNESS Za poplatek: parní lázeň, vířivka, malá spa zóna s různými wellness procedurami, masážemi a hammam.

tip UŠETŘETE

15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 29.2.2012, 10% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.3.2012

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m
×