Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Chalkidiki | Athos-Ouranoupolis

SuneoClub Aristoteles Holiday Resort

   Hodnocení

   4.5248 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hosté mají celkově k dispozici 235 pokojů. Je zde hotelový sejf. Přes WiFi se mohou hosté ve společných prostorách připojit k internetu. V resortu se nachází restaurace, jídelna a bar. Základní potřeby si mohou hosté koupit v supermarketu. Děti si mohou hrát na dětském hřišti. Je zde TV místnost. K nabídce patří i pokojová služba.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je klimatizace, kuchyň a koupelna. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří balkón. Mnoho pokojů má výhled na moře, který vytváří příjemnou atmosféru. Pokoje jsou vybavené rozkládací pohovkou. Je možné rezervovat oddělené ložnice. V pokoji je také kuchyňský kout s ledničkou. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon, televize a WiFi. V koupelnách je sprchový kout a vana. Také je tu vysoušeč vlasů.

   Sport/zábava

   V horkých dnech se mohou hosté zchladit a zaplavat si v krytém nebo venkovním bazénu. U bazénu je tobogán, na kterém se zabaví děti i dospělí. Na slunné terase mohou hosté využít připravená lehátka a slunečníky. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. V baru u bazénu jsou k dostání různé osvěžující nápoje. Pro milovníky pohybu jsou zde na výběr různé sportovní aktivity - tenis, volejbal a basketbal. Také nabídka indoorových sportovních aktivit je bohatá, je zde například fitness studio a stolní tenis. V prázdninovém areálu je wellness zóna, kde jsou různé relaxační programy. Hosté si mohou vybrat například spa, saunu, hammam a kosmetický salon a za příplatek také masáže. Je tady také miniklub.

   Stravování

   Komplex nabízí mnoho typů stravování. Lze si objednat polopenzi a stravování all inclusive. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Na výběr jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

   Platba

   K placení lze v objektu použít Visa.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248