800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL EAGLES PALACE AND SPA

  • Nachází se v zálivu s krásnou písečnou pláži a tyrkysově modrým mořem.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis

Hotel Eagles Palace se nachází na poloostrově Chalkidiki v Řecku, cca 4 km od vesnice Ouranoupolic - jedné z nejkrásnějších vesnic Řecka. Dokonalé služby společně s úchvatným prostředím vám zajistí, že se vaše dovolená stane nezapomenutelným zážitkem plným vznešenosti a přepychu. Podlehněte magické auře tohoto úžasného luxusního resortu, kterému byl v roce 2008 udělen statut nejlšepšího resortu Řecka a náleží do řetězce Small Luxury Hotels of the World. Transfer ze Soluně tvrá cca 2 hodiny.

Ubytování

Eagles Palace je jedním z nejkrásnějších hotelů v Řecku. K dispozici je celkem 164 pokojů, bungalovů a luxusních apartmá s bazénem. Luxusní apartmány s bazénem nabízí úplné soukromí s přímým vstupem na pláž a slibují tak jedinečný zážitek společně s výhledem na mystickou horu Athos a fascinující pláž.
Všechny pokoje jsou prostorné, vybaveny bezdrátovým připojením k internetu, satelitní TV, rádiem, trezorem, minibarem, klimatizací, župany, plážovými ručníky, vysoušečem vlasů a dětskou postýlkou (na vyžádání). Mezi další služby patří 24 hodinová pokojová služba, lékařské ošetření a prádelna.

Vybavení

Eagles Palace spojuje mystickou a romantickou atmosféru v přirozeném prostředí s luxusním zařízením a službami, které potřebujete pro dovolenou snů.
Tento resort má k dispozici rozsáhlé zahrady s olivovníky, palmami a borovicemi, krásnými bylinami a květinami, potápěčské centrum, vodní sporty, venkovní bazén se slanou vodou, dětský bazén, dětský klub, dětské hřiště, fitness, boutique, obchodní centrum, pravidelné umělecké výstavy a degustace vín, živou hudbu v baru během večera, kapli na svatby nebo křtiny, plně vybavené konferenční centrum, tenisový kurt, půjčovnu kol, lázně s nesčetným množstvím masáží a procedur, kadeřnický salon, salon krásy, směnárnu, lékaře, výtah, venkovní posezení, společenská místnost, soukromá pláž, slunečníky a lehátka, sauna, restaurace, recepce, prodejna suvenýrů, prádelna, parkování, obchůdky, loď na vyjížďky po moři, letní terasa, lékař, jídelna, internet, hotelový trezor, hlídání dětí, čistírna, animační programy, 24-hod.servis

Sport a zábava

Vodní sporty, terasa na slunění, tenis, půjčovna kol, potápění, fitness, dětské hřiště, cykloturistika, bazén.

Stravování

Se snídaní.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4 km
vzdálenost od Letiště: 100 km
×