800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL EAGLES PALACE AND SPA

  • Nachází se v zálivu s krásnou písečnou pláži a tyrkysově modrým mořem.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Jeden z nejlepších hotelů na Chalkidiki se nachází v zálivu mezi výběžky Sithonia a Athos, asi 100 kilometrů od letiště v Thessaloniki. Malebné přístavní městečko Ouranopolis je v dosahu 4 kilometrů. Krásná písečná pláž s tyrkysově modrým mořem je pro svou čistotu a kvalitu vody pravidelně oceňovaná Modrou vlajkou. Hotel, s kulisou majestátní hory Athos v pozadí, je díky svému přístupu k životnímu prostředí řazen mezi ekologické resorty.
Hotel Eagles Palace Chalkidiki je vzhledem ke standardu nabízených služeb členem The Small Luxury Hotels of the World.

Ubytování

Elegantně zařízené klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, mramorová koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů, koupací pláště, pantofle, plážové osušky, SAT/TV, rádio, telefon, wifi, minibar a balkón nebo terasa. Resort nabízí také ubytování v suitách a bungalovech.

Vybavení

V pěkně upravené zahradě mezi olivovníky, palmami a kvetoucími keři se nachází velký bazén se slanou vodou a dětský bazén. Lehátka se slunečníky a plážové osušky jsou hotelovým hostům poskytovány u bazénu i na pláži bez poplatku. Součástí resortu jsou čtyři restaurace. Kromě hlavní restaurace Melathron je tu taverna Armyra s nabídkou řeckých specialit, à la carte restaurace Vinum s nabídkou italských specialit a restaurace Kamares s mezinárodní kuchyní a úchvatným výhledem na moře.
Po celý den se můžete občerstvit v barech u bazénu a na pláži, večer si vychutnat drink za doprovodu živé hudby v nočním baru Eagles club. Ve veřejných prostorách hotelu je wifi připojení a také kadeřnictví, zlatnictví, minimarket. Pro sportovní aktivity se nabízí fitness centrum s powerplate, tenisový kurt, stolní tenis, hřiště na plážový volejbal i široká nabídka vodních sportů včetně potápěčského centra s PADI certifikací. Pro děti od 4 do 12 let jsou zajišťovány zajímavé aktivity v miniklubu, je tu dětské hřiště, a na vyžádání možnost hlídání.

Stravování

snídaně formou bufetu, možnost dokoupení večeří

Pláž

Krásná písečná pláž s tyrkysově modrým mořem je pro svou čistotu a kvalitu vody pravidelně oceňovaná Modrou vlajkou.

Sport a zábava

Hotelové wellness centrum se saunou, vyhřívaným bazénem s jacuzzi a tureckými lázněmi poskytuje thalassotherapii a různé druhy masáží.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4 km
Letiště: 100 km