Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Řecko | Athos-Ouranoupolis

ARISTOTELES VILLAGE

  Hodnocení

  4.7

  Poloha a popis

  Poloha

  Luxusní hotelový komplex se zkládá z několika budov, které jsou rozmístěny v klidné oblasti nedaleko letoviska ouranopoli. Písečná pláž je vzdálena 150 m.

  Vybavení

  K hotelovému vybavení patří recepce, směnárna, bezpečnostní schránky (za poplatek), TV místnost, přístup na internet, půjčovna aut, hlavní restaurace, taverna, hlavní bar, pool-bar, vnitřní vyhřívaný bazén, venkovní bazén s tobogány, dětský bazén, slunečníky a lehátka (zdarma u bazénu), dárkový obchod, minimarket, čistírna, lékařské služby, hlídání dětí, centrum zdraví a krásy.

  Ubytování

  Pokoje pro 2 osoby s možností přistýlky, pokoje vyšší kategorie (za příplatek). Pokoje mají vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, telefon, sat TV, chladničku, klimatizaci, balkón nebo terasu.

  Pláž

  Pláž písečná, vzdálená 150 m. Plážový servis za poplatek.

  Sport a zábava

  Fitness, tenisové kurty, plážový volejbal, vodní sporty.

  Stravování

  Polopenze formou bufetu.

  Poznámka

  Pro děti: Dětské programy, dětský mini club, venkovní bazén s tobogány, animační programy, herní místnost. Služby za poplatek: Možnost dokoupení all inclusive. Poznámka: Hotel doporučujeme vzhledem k jeho kvalitním službám a široké nabídce zábavy i sportovního vyžití i velmi náročným klientům.