800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySITHONIA BEACH VILLAGE

již rezervován 41 x

Hotel, jež je součástí ubytovacího zařízení Gerakina Beach, leží přímo na oblázkovo - písečné pláži. Centrum s četnými možnostmi pro zábavu a nakupování vzdáleno cca 500 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Stručný popis

Přímo na oblázkovo-písečné pláži.

Poloha

hotel, jenž je součástí ubytovacího zařízení Gerakina Beach,leží přímo na oblázkovo-písečné pláži. Centrum s četnými možnostmi pro zábavu a nakupování vzdáleno cca 100 m.

Vybavení

bungalovy se 77 ubytovacími jednotkami se nachází uprostřed rozlehlé zahrady. V hotelu Gerakina Beach je Vám k dispozici přijímací prostor s recepcí (trezory k pronajmutí), minimarket, restaurace, TV koutek, plážový bar (v hlavní sezoně), diskotéka, bar a krytý bazén. V rozsáhlé zahradě se nachází sladkovodní bazén a bar. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Ubytování

jednolůžkové (A1A) a dvoulůžkové pokoje (A2A) vybaveny telefonem, sat. TV, chladničkou, fénem, klimatizací, vanou, WC a balkonem nebo terasou. Strana k moři. Jednolůžkový pokoj = dvoulůžková pokoj. Joker pokoje (A2S): zde ušetříte, protože výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

volitelně polopenze nebo all inclusive. Při rezervaci polopenze snídaně a večeře formou bufetu.

Sport/aktivity

plážový volejbal, vodní gymnastika, minigolf. Za poplatek: masáže, sauna, biliár, stolní tenis, tenis, fitness, vodní sporty na pláži.

Rodina

samostatný dětský bazén, dětské hřiště a miniklub (od 6 do 12 let, v hotelu Gerakina Beach).

Zábava

vlastní hotelové animační programy.

Info

Parkování: parkoviště před hotelem. Domácí zvíře: ne. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/5 nocí.

all INCLUSIVE

Snídaně, oběd a večere formou bufetu. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje 11-24 hod. Snacky 11-17 hod. (s výjimkou v čase oběda). Káva, čaj a zákuskek 16-17 hod. Zmrzlina pro děti 12-16 hod.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 100 m
×