800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ALKYON

V tomto pohodlném, moderním, prostorném a dobře udržovaném komplexu se bude líbit všem věkovým kategoriím. Do městečka i na pláž je možné dojít příjemnou procházkou (500m).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

hotel je umístěn v krásném prostředí, v zahradě o rozloze několika hektarů. Z areálu se nabízí nádherné výhledy na moře a na protilehlý poloostrov Sithonia. Nejbližší písčitá pláž je vzdálená 500m od hotelu. Na pláž a do městečka jezdí pravidelně a za poplatek cca 1 EUR malý vláček. Transfer z letiště trvá asi 50 min.

Vybavení

menší rodinný komplex má celkem 50 pokojů. V jeho areálu se nachází venkovní bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky, recepce, restaurace, bar u bazénu, velká zahrada.

Služby za poplatek

trezor na pokoji, lehátka a slunečníky na pláži

Ubytování

studia jsou až pro 4 osoby (3 lůžka a pohovka). Jsou vybavena plně funkční kuchyňskou částí, ledničkou a rychlovarnou konvicí, koupelnou s WC, satelitní TV, vysoušečem vlasů, klimatizací (zdarma v červenci a v srpnu), trezorem, balkónem či terasou. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Pro děti

dětský bazén, zahrada

Pláž

500m od písčité pláže

Náš názor

V tomto pohodlném, moderním, prostorném a dobře udržovaném komplexu se bude líbit všem věkovým kategoriím. Do městečka i na pláž je možné dojít příjemnou procházkou (500m)

Strava

Snídaně:formou bufetu
Večeře:formou bufetu

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 500 m
Doba transferu z letiště: 50 min.
×