800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL AZUR

  • Pláž se nachází přímo u hotelu
  • Vzdálenost od centra je 2,5 km

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Menší rodinný hotel s příjemnou a přátelskou atmosférou se nachází na klidném místě na okraji vesničky Polichrono u nádherné písčité pláže se světlým pískem s výhledem na Sithonii z jedné strany a hory s lesem ze strany druhé. Areál je umístěn v pěkně upravené zahradě, která dosahuje až k mořskému pobřeží a pláži. Rušné centrum se spoustou obchodů, supermarketů, obchodů s potravinami, suvenýry, turistickým a plážovým zbožím, kaváren, restaurací, taveren, barů je vzdáleno cca 2,5 kilometru od hotelu. Do centra se dá dostat též procházkou kolem pobřeží.

Ubytování

V třípatrovém hotelu je celkem 27 účelně a jednoduše vybavených pokojů (1-, 2lůžkových s možností jedné přistýlky). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, TV se satelitním příjmem, malou chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem na hory, okolí, vnitrozemí, zahradu nebo moře. Trezor na recepci zdarma. Ubytování pro jednu osobu je ve standardním dvojlůžkovém pokoji s neobsazeným lůžkem. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Vybavení

Malá recepce, vnitřní restaurace s výhledem na moře a venkovním posezením na terase, bar a snackbar u moře. Pěkná zahrada, parkoviště. Wifi v prostoru recepce zdarma. Upozorňujeme, že zde není výtah.

Strava

Formou polopenze. Snídaně a večeře - bufet.

Sport a zábava

Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, slunečníky a lehátka na pláži zdarma - podmíněno symbolickou konzumaci v plážovém baru, minimálně káva, nealkoholický nápoj. Nabídka vodních sportů je od hotelu vzdálena cca 200 m, pronájem je za poplatek.

Výhody

krásné tiché místo
výhodná cena
čisté moře a příjemné koupání

Pláž

Krásná písčitá pláž se světlým pískem a pozvolným vstupem je přímo u hotelu. Ideální pro rodiny s dětmi, seniory i neplavce. Pláž je soukromá a patří hotelu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 2,5 km
Nákupní možnosti: 2,5 km
×