800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DANAI BEACH

Přepychový komplex nejen pro zamilované leží v ústraní na jedinečném místě ve vzrostlém borovém háji na svazích polostrova Sitonia (prostřední prst Chalkidiki) přímo u krásné 2,5 km dlouhé písečné plážě omývané tyrkysovým mořem. Nejbližší řecké vesničky jsou vzdáleny 2,5 respektive 4 km, letiště je 50 min a nejbliží golf je pouhých 20 minut jízdy.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

přepychový komplex nejen pro zamilované leží v ústraní na jedinečném místě ve vzrostlém borovém háji na svazích polostrova Sitonia (prostřední prst Chalkidiki) přímo u krásné 2,5 km dlouhé písečné pláže omývané tyrkysovým mořem. Nejbližší řecké vesničky jsou vzdáleny 2,5 respektive 4 km, letiště je 50 min a nejbliží golf je pouhých 20 minut jízdy.

Ubytování

každý pokoj s unikátním neoklacisisním nábytekem má mramorové sociální zařízení s hydromasážíi, vysoušeč vlasů, sofa, SAT-TV, DVD, telefon, individuální klimatizaci, minibar, trezor, balkon či terasu. Možnost ubytování v různých suitách či vilách s vlastním bazénkem (40-195 m2).

Vybavení

luxusní 5* zařízení patřící do společenství Leading Small Hotels of the World se skládá z 55 nádherných pokojů či suite a 6 fantasticky do přírody včleněných vil. Hotel má kromě jiného recepci, 4 gurmánské a la carte restauraces nádhernými výhledy, 2 bary, vyhlášený vinný sklep, vyhřívaný bazén s mořskou vodou,18 privátních bazénků, tennisový kurt, stolní tennis, kulečník, šipky, internet,fitness, nádherné lázně v marockém stylu, několik krámů a středisko vodních sportů. Slunečníky, lehátka i ručníky zdarma v celém areálu.

Stravování

snídaně, možnost dokoupení vynikající polopenze

Náš názor

výjímečný hotel jako oáza klidu, odpočinku, luxusu a okázalosti stojí na jedinečném místě stranou přelidněných letovisek uprostřed bujné zeleně. Při návštěvě lázní se ocitnete jakoby v ráji na Zemi a všechny restaurace pyšnící se michelinovskými hvězdami Vám nabídnou neskutečné.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 4 km
Doba transferu z letiště: 50 min.
×