800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LAGOMANDRA

Hotel s krásným výhledem na okolní krajinu, 100 km od letiště v Thessalonikách, 6 km od střediska Neos Marmaras.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Písečno - oblázková pláž je vzdálena cca 150 m, dostanete se na ní pouze po můstku, který vede nad pobřežní ulicí. Tato pláž je oceněna modrou vlajkou za čistotu. Letovisko Neos Marmaras je vzdáleno přibližně 6 km. Hotelová doprava za poplatek.

Vybavení

Příjemný hotel tvoří hlavní budova a několik vedlejších budov s celkovou kapacitou 120 pokojů. V nově zrekonstruované hlavní budově naleznete recepci s trezory k pronajmutí, společenskou místnost se satelitní TV, restauraci, internetový koutek (za poplatek), minimarket. Nechybí ani taverna na pláži. V rozlehlé zahradě se nachází sladkovodní bazén se samostatným bazénem pro děti a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, na pláži za poplatek.

Pokoje

Dvoulůžkové Joker pokoje (2S): s telefonem, satelitní TV, individuální klimatizací (červenec, srpen), chladničkou, fénem, trezorem k pronajmutí, sprchou, WC balkonem nebo terasou. Superior pokoje (2B/3B): s telefonem, satelitní LCD TV, individuální klimatizací, chladničkou, fénem, trezorem k pronajmutí, župany, vanou, WC a balkonem nebo terasou. Superior pokoje (2C/3C): disponují stejným vybavením jako superior pokoje 2B/3B, ovšem balkon či terasa s výhledem na moře.

Zábava

Večerní animační program.

Sport

Basketbal, stolní tenis. Za poplatek: biliár.

Děti

Samostatný dětský bazén, dětské hřiště.

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. tip UŠETŘETE 20% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 29.2.2012, 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 30.4.2012 Joker pokoje

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 6 km
×