800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LILY ANN BEACH

Příjemný, malý hotýlek Lily Ann se nachází přímo u krásné písčité pláže Elia, spadá pod oblast Nikiti od jejíhož centra je vzdálen 8 km a 10 km dělí hotel od letoviska Neas Marmaras. Vzdálenost na letiště v Thessalonikách je 100 km. Autobusová zastávka se nachází hned u hotelu nebo je možné využít hotelové dopravy, která funguje mezi hotely Athena Pallas, Lily Ann Beach a Nikiti či Neas Marmaras za poplatek. Nejbližší mini market je u hotelu Athena Pallas, tedy 500 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

příjemný, malý hotýlek Lily Ann se nachází přímo u krásné písčité pláže Elia, spadá pod oblast Nikiti od jejíhož centra je vzdálen 8 km a 10 km dělí hotel od letoviska Neas Marmaras. Vzdálenost na letiště v Thessalonikách je 100 km. Autobusová zastávka se nachází hned u hotelu nebo je možné využít hotelové dopravy, která funguje mezi hotely Athena Pallas, Lily Ann Beach a Nikiti či Neas Marmaras za poplatek. Nejbližší mini market je u hotelu Athena Pallas, tedy 500 m.

Vybavení

recepce, restaurace, bar/snack baru u bazénu, venkovní bazén s lehátky a slunečníky.

Služby za poplatek

trezor na recepci, lehátka a slunečníky na pláži.

Ubytování

celkem 30 pokojů je buď standardních dvoulůžkových nebo prostorných pokojů pro rodinu se dvěma dětmi. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC (sprcha), klimatizací, malou ledničkou, SAT/TV, telefonem, balkonem či terasou.

Pro děti

zahrada.

Náš názor

Největším plusem tohoto malého a útulného hotelu je jistě jeho krásná písčitá pláž, kterou mají hosté téměř sami pro sebe a mohou se zde naprosto nerušeně slunit a užívat si průzračného moře. Hotel má v pronájmu hotelová společnost Acrotel. Doporučujeme těm z vás, kdo toužíte po velkém klidu stráveném koupáním a procházkami po plážích.

Strava

Snídaně:rozšířené kontinentální formou bufetu
Večeře:jednoduchý bufet

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 8 km
vzdálenost od Letiště: 100 km
Nákupní možnosti: 500 m
×