800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ANTONIS

Vily se nacházejí na klidném místě, na pláž je to cca 200 m a do centra Pefkochori za zábavou, restauracemi a nákupy cca 100 m.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Vily se nacházejí na klidném místě, na pláž je to cca 200 m a do centra Pefkochori za zábavou, restauracemi a nákupy cca 100 m.

Vybavení

Klidný a květinami zaplavený komplex studií a apartmánů. Všechna studia a apartmány jsou velice pěkně zařízené, mají vybavenou kuchyňku s elektrickým vařičem, digestoří, ledničkou, základním nádobím, velkým ventilátorem a TV. Součástí je také koupelna s vanou, WC a prostorný balkon se zahradním nábytkem a sušákem na prádlo. Ve všech studiích a apartmánech je k dispozici bezpečnostní schránka zdarma.

Ubytování

STUDIA PRO 2–3 OSOBY: Všechna studia mají jednu oddělenou ložnici se dvěma lůžky a obývací kuchyňku, kde je třetí lůžko, dále koupelnu s vanou, WC a balkon. APARTMÁNY PRO 3–5 OSOB: Všechny apartmány mají dvě oddělené ložnice a další obývací ložnici s pátým lůžkem a kuchyňským koutem, koupelnu s vanou, WC a balkon.

Sport a zábava

Na pláži se nachází půjčovna vodních šlapadel, loděk a plážový volejbal. V Pefkochori si můžete zapůjčit kola, zahrát kulečník a nebo navštívit hernu s hracími automaty či malý zábavní park. Večerní zábavu vám zajisté zaručí mnoho barů, restaurací a diskoték.

Stravování

Ve studiích a apartmánech si můžete vařit sami nebo si lze zakoupit snídaně a večeře v taverně Fox - Naoussa, která je vzdálená 4 minuty chůze od vily.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 100 m
×